Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Fixtures
Competitions
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
View all
Club International
Europe
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
AFC Cup
South America
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
View all
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
View all
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
View all
Teams
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester United
Arsenal
Liverpool
View all
Inter Milan
AC Milan
Bayern Munich
Porto
Boca Juniors
National Teams
Spain
Netherlands
Germany
England
Brazil
View all
Argentina
Italy
Portugal
France
Russia
More
FIFA Rankings
H2H Comparison
Players
Points
Free Games
Opta Games
Opta Max
Opta Five
Opta Player Ratings
Competitions
Club Domestic
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Primeira Liga
Championship
Serie A
View all
Club International
Europe
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
AFC Cup
South America
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
View all
National
FIFA World Cup
Olympics
UEFA European Championship
CONMEBOL Copa America
Gold Cup
AFC Asian Cup
CAF Africa Cup of Nations
FIFA Confederations Cup
FIFA U20 World Cup
Euro U21 Champ
View all
Youth
National
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
View all
Teams
Players
Games
Points
Popular
Premier League
Bundesliga
Serie A
La Liga
Ligue 1
Eredivisie
Süper Lig
Premier League
Primeira Liga
Premiership
First Division A
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA World Cup Qualifiers
Club Domestic
Afghanistan
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
British Virgin Islands
Brunei Darussalam
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Cape Verde
Cayman Islands
Chad
Chile
China PR
Chinese Taipei
Colombia
Congo
Congo DR
Cook Islands
Costa Rica
Côte d'Ivoire
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czechia
Denmark
Djibouti
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Estonia
Eswatini
Ethiopia
Faroe Islands
Fiji
Finland
France
French Guiana
Gabon
Gambia
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong, China
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Korea Republic
Kosovo
Kuwait
Kyrgyz Republic
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macao
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Martinique
Mauritania
Mauritius
Mexico
Moldova
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Nepal
Netherlands
New Caledonia
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
North Macedonia
Northern Ireland
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Puerto Rico
Qatar
Republic of Ireland
Réunion
Romania
Russia
Rwanda
Samoa
San Marino
São Tomé e Príncipe
Saudi Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Serbia and Montenegro
Sierra Leone
Singapore
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
South Africa
Spain
Sri Lanka
St. Kitts and Nevis
Sudan
Suriname
Sweden
Switzerland
Syria
Tahiti
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad and Tobago
Tunisia
Türkiye
Turkmenistan
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
Uruguay
USA
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
Wales
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Club International
CAF Champions League
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
UAE-Qatar Super Shield
Qatar-UAE Super Cup
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Europa Conference League
UEFA Super Cup
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
UEFA Women's Champions League
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
UEFA Intertoto Cup
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltic League
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Scandinavian Royal League
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
Concacaf Champions Cup
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
OFC Champions League
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
National Teams
CAF Africa Cup of Nations
Africa Cup of Nations Qualification
CAF World Cup Qualifiers
CAF African Nations Championship
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Cup of Nations
Africa U17 Cup of Nations Qualification
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
AFC Asian Cup
Asian Cup Qualification
AFC World Cup Qualifiers
Asian Games
AFF Championship
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
UEFA European Championship
UEFA European Championship Qualifiers
UEFA World Cup Qualifiers
UEFA Nations League
Baltic Cup
UEFA U21 Championship
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
UEFA Women's Championship
UEFA Women's Championship Qualification
Women's WC Qualification Europe
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
Concacaf Gold Cup
Concacaf Gold Cup Qualification
Concacaf World Cup Qualifiers
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympic Qualifying Concacaf
CA Games
Concacaf U20
Concacaf U20 Qualification
Concacaf U17
Concacaf U17 Qualification
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
OFC Nations Cup
OFC World Cup Qualifiers
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Women's WC Qualification Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
CONMEBOL Copa America
CONMEBOL World Cup Qualifiers
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
CONMEBOL U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
CONMEBOL Copa America Femenina
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
FIFA World Cup
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Friendlies
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Club Friendlies
Summary
Matches
Players
Archive
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
>
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Club Friendlies 3
Club Friendlies 4
World
Club Friendlies
2021
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Club Friendlies 3
Club Friendlies 4
FIFA World Cup
FIFA Confederations Cup
Olympics
WC Qualification Intercontinental Play-offs
Olympics Intercontinental Play-offs
Friendlies
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Kirin Cup
China Cup
Arnold Clark Cup
FIFA Club World Cup
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Arab Club Champions Cup
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Inter Continental Cup
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
A-Leagues All Stars Men
A-Leagues All Stars Women
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
FIFA U20 World Cup
FIFA U17 World Cup
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Tournoi Maurice Revello
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
FIFA Women's World Cup
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Friendlies Women
Algarve Cup
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
FIFA U20 Women's World Cup
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
Matches
Day
Home team
Score/Time
Away team
Friday
01/01/2021
FT
Sanna Khanh Hoa
2 - 3
Đà Nẵng
Friday
01/01/2021
FT
Binh Duong
2 - 1
Nam Định
Saturday
02/01/2021
FT
Hồ Chí Minh City
2 - 1
Hà Nội
Saturday
02/01/2021
FT
Sai Gon
1 - 1
Bình Định
Saturday
02/01/2021
FT
Alondras
0 - 2
Coruxo
Sunday
03/01/2021
FT
Nam Định
1 - 1
Hoàng Anh Gia Lai
Sunday
03/01/2021
FT
Binh Duong
0 - 0
Sanna Khanh Hoa
Tuesday
05/01/2021
FT
Hoàng Anh Gia Lai
2 - 1
Sanna Khanh Hoa
Tuesday
05/01/2021
FT
Binh Duong
0 - 0
Đà Nẵng
Thursday
07/01/2021
FT
Sai Gon
2 - 2
Đà Nẵng
Saturday
09/01/2021
FT
Soroksár SC
1 - 0
Dorogi
Saturday
09/01/2021
FT
Laredo
1 - 0
Racing Santander II
Friday
15/01/2021
FT
Lovech
1 - 0
Lokomotiv GO
Saturday
16/01/2021
FT
Chemik Bydgoszcz
2 - 2
Sokół Kleczew
Saturday
16/01/2021
FT
Renova
4 - 0
Drita
Saturday
16/01/2021
FT
Soroksár SC
0 - 4
Pécsi MFC
Saturday
16/01/2021
FT
Akademija Pandev
2 - 1
Borec Veles
Saturday
16/01/2021
FT
Lokomotiv Sofia 1929
3 - 1
Slivnishki geroy
Saturday
16/01/2021
FT
Śląsk Wrocław II
3 - 2
Stal Brzeg
Saturday
16/01/2021
FT
Bytovia Bytów
2 - 0
Nielba Wągrowiec
Tuesday
19/01/2021
FT
Pirin Blagoevgrad
5 - 1
Marek
Tuesday
19/01/2021
17:00
Leobendorf
-
Retz
Wednesday
20/01/2021
FT
Soroksár SC
1 - 2
Vasas
Wednesday
20/01/2021
12:00
Pogoń Siedlce
-
Znicz Pruszków
Wednesday
20/01/2021
FT
Sesvete
2 - 0
Kustošija
Wednesday
20/01/2021
FT
Hebar 1918
3 - 0
Maritsa Plovdiv
Wednesday
20/01/2021
FT
Belasitsa
1 - 2
Sportist Svoge
Wednesday
20/01/2021
FT
Borec Veles
1 - 1
Rabotnički
Wednesday
20/01/2021
FT
Opatija
2 - 3
Hrvatski dragovoljac
Wednesday
20/01/2021
FT
Pogoń Siedlce
2 - 2
Podlasie Biała Podlaska
Thursday
21/01/2021
FT
Drita
2 - 2
Jagodina
Thursday
21/01/2021
FT
Belasica
2 - 3
Tikvesh
Thursday
21/01/2021
FT
CSM Reşiţa
3 - 1
SSU Poli Timişoara
Thursday
21/01/2021
FT
Strumska slava
1 - 2
Ludogorets II
Friday
22/01/2021
FT
Petrolul 52
2 - 1
Dunărea Călăraşi
Friday
22/01/2021
FT
Spartak Pleven
2 - 3
Lokomotiv GO
Friday
22/01/2021
FT
Podbrezová
3 - 0
Slavoj Trebišov
Saturday
23/01/2021
FT
Progresul Spartac
0 - 2
Rapid Bucureşti
Saturday
23/01/2021
FT
Gyirmót
1 - 0
Csákvári TK
Saturday
23/01/2021
FT
Polonia Bytom
2 - 3
Wieczysta Kraków
Saturday
23/01/2021
FT
Olimpia Elbląg
0 - 0
Radunia Stężyca
Saturday
23/01/2021
FT
Žilina II
2 - 3
Dukla Banská Bystrica
Saturday
23/01/2021
FT
Sesvete
3 - 5
Dubrava Zagreb
Saturday
23/01/2021
FT
Radomiak Radom
3 - 1
Stal Rzeszów
Saturday
23/01/2021
FT
Sokół Ostróda
6 - 4
Jeziorak Iława
Saturday
23/01/2021
FT
Lovech
2 - 0
Yantra 2019
Saturday
23/01/2021
FT
Lokomotiv Sofia 1929
0 - 0
Lokomotiv GO
Saturday
23/01/2021
FT
Belasica
3 - 0
Plachkovica
Saturday
23/01/2021
FT
Elana Toruń
1 - 4
Olimpia Grudziądz
Saturday
23/01/2021
FT
Yambol 1915
0 - 3
Sozopol
Saturday
23/01/2021
FT
Rabotnički
2 - 0
Teteks
Saturday
23/01/2021
FT
Opatija
2 - 1
Kustošija
Saturday
23/01/2021
FT
FUS Rabat
1 - 3
Chabab Mohammédia
Sunday
24/01/2021
FT
Szombathelyi Haladás
1 - 1
Szolnoki MÁV
Sunday
24/01/2021
FT
GKS Katowice
4 - 1
Goczałkowice Zdrój
Tuesday
26/01/2021
FT
LDU Quito
2 - 0
Fénix
Tuesday
26/01/2021
FT
Ohrid Lihnidos
2 - 0
Jagodina
Tuesday
26/01/2021
FT
Struga
3 - 2
Pelister
Wednesday
27/01/2021
FT
Pirin Blagoevgrad
1 - 1
Vihren Sandanski
Wednesday
27/01/2021
FT
Slovan Bratislava II
1 - 2
Šamorín
Wednesday
27/01/2021
FT
Rapid Bucureşti
1 - 0
Universitatea Cluj
Wednesday
27/01/2021
FT
Dubrava Zagreb
2 - 0
Hrvatski dragovoljac
Wednesday
27/01/2021
FT
Chojniczanka Chojnice
1 - 2
Bytovia Bytów
Wednesday
27/01/2021
FT
Renova
3 - 3
Rabotnički
Wednesday
27/01/2021
FT
Kolubara
5 - 1
Žarkovo
Wednesday
27/01/2021
FT
Borec Veles
2 - 0
Teteks
Wednesday
27/01/2021
FT
Kozhuf Gevgelija
0 - 2
Belasica
Wednesday
27/01/2021
FT
Opatija
2 - 3
Sesvete
Wednesday
27/01/2021
FT
Bałtyk Gdynia
1 - 3
Sokół Ostróda
Wednesday
27/01/2021
FT
Gwarek Tarnowskie Góry
2 - 2
Śląsk Świętochłowice
Thursday
28/01/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti
4 - 1
Universitatea Cluj
Thursday
28/01/2021
FT
FCV Farul Constanţa
0 - 0
Voluntari II
Thursday
28/01/2021
FT
Pelister
2 - 2
Jagodina
Friday
29/01/2021
FT
Concordia Chiajna
1 - 1
Tunari
Saturday
30/01/2021
FT
Emelec
0 - 0
Técnico Universitario
Saturday
30/01/2021
10:00
Ripensia Timişoara
-
Pandurii Târgu Jiu
Saturday
30/01/2021
FT
Teteks
1 - 3
Jagodina
Saturday
30/01/2021
FT
Pogoń Siedlce
1 - 3
Polonia Warszawa
Saturday
30/01/2021
FT
Polonia Bytom
1 - 3
GKS Katowice
Saturday
30/01/2021
FT
Radunia Stężyca
2 - 4
Bytovia Bytów
Saturday
30/01/2021
FT
Ludogorets II
1 - 1
Sportist Svoge
Saturday
30/01/2021
FT
Hajduk Split II
3 - 2
Dugopolje
Saturday
30/01/2021
FT
Essentuki
1 - 2
Mashuk-KMV
Saturday
30/01/2021
FT
Kustošija
3 - 0
Hrvatski dragovoljac
Saturday
30/01/2021
FT
Struga
0 - 0
Rabotnički
Saturday
30/01/2021
FT
Hutnik Kraków
2 - 1
Podhale Nowy Targ
Saturday
30/01/2021
13:00
Lokomotiv Sofia 1929
-
Strumska slava
Saturday
30/01/2021
FT
Dunav ot Ruse
4 - 2
Shumen 2007
Saturday
30/01/2021
FT
Trayal Kruševac
1 - 1
Radnički Kragujevac
Saturday
30/01/2021
14:00
Avangard Kursk
-
Chernomorets
Saturday
30/01/2021
FT
Pomorzanin Toruń
0 - 2
Kutno
Saturday
30/01/2021
FT
Belasica
0 - 0
Radnički Sr. Mitrovica
Saturday
30/01/2021
FT
Dubrava Zagreb
5 - 1
Opatija
Saturday
30/01/2021
FT
Zalgiris
4 - 2
Nevėžis
Sunday
31/01/2021
FT
Ustrem Donchevo
5 - 1
Dorostol Silistra
Sunday
31/01/2021
FT
Hrvatski dragovoljac
2 - 0
Sesvete
Sunday
31/01/2021
FT
Renova
6 - 1
Veleshta
Sunday
31/01/2021
FT
Druzhba
0 - 5
SKA Rostov
Sunday
31/01/2021
FT
Legia Warszawa II
0 - 3
Motor Lublin
Sunday
31/01/2021
FT
Dubrava Zagreb
1 - 3
Kustošija
Monday
01/02/2021
FT
Manta
2 - 4
Barcelona
Monday
01/02/2021
01:15
Peñarol
-
Belgrano
Monday
01/02/2021
07:30
Adelaide Olympic
-
Adelaide Comets
Monday
01/02/2021
09:30
Mt Druitt Town
-
Blacktown City
Monday
01/02/2021
10:00
Lions
-
SC Wanderers
Monday
01/02/2021
FT
Struga
3 - 1
Teteks
Wednesday
03/02/2021
FT
Ohrid Lihnidos
2 - 2
Renova
Wednesday
03/02/2021
FT
Sportist Svoge
3 - 1
Botev Ihtiman
Wednesday
03/02/2021
FT
Rabotnički
1 - 1
Pelister
Wednesday
03/02/2021
FT
Lovech
0 - 0
Septemvri Sofia
Wednesday
03/02/2021
FT
Kolubara
3 - 0
Radnički Kragujevac
Wednesday
03/02/2021
FT
Sloga Vinica
1 - 1
Belasica
Wednesday
03/02/2021
FT
Olimpia Elbląg
0 - 1
Bałtyk Gdynia
Thursday
04/02/2021
FT
Merani Martvili
5 - 2
Dinamo Zugdidi
Thursday
04/02/2021
FT
Ripensia Timişoara
1 - 2
CSM Reşiţa
Friday
05/02/2021
FT
Guayaquil City
0 - 1
Barcelona
Friday
05/02/2021
FT
Dunărea Călăraşi
2 - 2
Rapid Bucureşti
Friday
05/02/2021
FT
Spartak Varna
1 - 2
Strumska slava
Saturday
06/02/2021
FT
Žilina II
4 - 2
Liptovský Mikuláš
Saturday
06/02/2021
FT
Skalica
8 - 0
Znojmo
Saturday
06/02/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti
4 - 3
Sporting Roşiori
Saturday
06/02/2021
FT
Zagłębie Lubin II
2 - 1
Stal Brzeg
Saturday
06/02/2021
FT
Suduva
1 - 1
Hegelmann
Saturday
06/02/2021
FT
Olimpia Elbląg
2 - 0
Huragan Morąg
Saturday
06/02/2021
FT
Bałtyk Gdynia
5 - 2
Bytovia Bytów
Saturday
06/02/2021
13:00
Etar VT II
-
Lokomotiv Dryanovo
Saturday
06/02/2021
FT
U Craiova 1948
2 - 1
CSM Reşiţa
Saturday
06/02/2021
FT
Pogoń Siedlce
4 - 1
Ursus Warszawa
Saturday
06/02/2021
FT
Borac Čačak
1 - 0
Zemun
Saturday
06/02/2021
FT
Pomorzanin Toruń
0 - 4
Olimpia Grudziądz
Saturday
06/02/2021
FT
Belasica
1 - 1
Bregalnica Štip
Saturday
06/02/2021
FT
Rabotnički
1 - 1
Tikvesh
Saturday
06/02/2021
FT
Ohrid Lihnidos
1 - 0
Struga
Saturday
06/02/2021
16:00
Zalgiris
-
Riteriai
Sunday
07/02/2021
FT
Ustrem Donchevo
3 - 3
Topoli
Sunday
07/02/2021
FT
Inter Dobrich
2 - 0
Beloslav
Sunday
07/02/2021
FT
Pelister
2 - 0
Pobeda
Monday
08/02/2021
FT
Ružomberok II
7 - 0
Třinec II
Monday
08/02/2021
FT
Sarajevo
1 - 0
Triglav
Wednesday
10/02/2021
FT
Essentuki
1 - 3
Spartak Nal'chik
Wednesday
10/02/2021
FT
Dnepr Mogilev
6 - 0
Orsha
Wednesday
10/02/2021
FT
Chernomorets
4 - 3
Volga Ulyanovsk
Wednesday
10/02/2021
FT
Rapid Bucureşti
1 - 0
Popești-Leordeni
Wednesday
10/02/2021
FT
Pandurii Târgu Jiu
1 - 1
Slatina
Wednesday
10/02/2021
FT
Mashuk-KMV
0 - 1
Anzhi
Wednesday
10/02/2021
FT
Nesebar
0 - 1
Spartak Varna
Wednesday
10/02/2021
FT
Radnički Kragujevac
3 - 0
OFK Beograd
Wednesday
10/02/2021
15:00
Sokół Ostróda
-
Wikielec
Friday
12/02/2021
FT
Olimpia Grudziądz
1 - 1
Olimpia Elbląg
Saturday
13/02/2021
FT
Essentuki
0 - 4
Legion
Saturday
13/02/2021
FT
Concordia Chiajna
1 - 0
Metaloglobus
Saturday
13/02/2021
FT
Mioveni
1 - 2
Rapid Bucureşti
Saturday
13/02/2021
FT
Suduva
1 - 1
Banga
Saturday
13/02/2021
12:00
Pandurii Târgu Jiu
-
U Craiova 1948
Saturday
13/02/2021
FT
Hutnik Kraków
3 - 0
Frýdek-Místek
Saturday
13/02/2021
FT
Bałtyk Gdynia
0 - 1
Concordia Elbląg
Saturday
13/02/2021
FT
Elana Toruń
5 - 0
Kutno
Saturday
13/02/2021
FT
Zalgiris
3 - 0
Riteriai
Saturday
13/02/2021
FT
Panevezys
1 - 1
FA Šiauliai
Saturday
13/02/2021
FT
Wikielec
2 - 1
Huragan Morąg
Saturday
13/02/2021
FT
Treze
1 - 2
Globo
Sunday
14/02/2021
09:00
Chernomorets
-
Sokol Saratov
Sunday
14/02/2021
10:00
Ustrem Donchevo
-
Sportist G.Toshevo
Sunday
14/02/2021
FT
Kuban Pavlovskaya
1 - 0
Kaluga
Sunday
14/02/2021
13:30
Inter Dobrich
-
Dorostol Silistra
Monday
15/02/2021
FT
Barcelona
1 - 1
9 de Octubre
Monday
15/02/2021
FT
Krylya Sovetov II
0 - 2
Zvezda Perm
Tuesday
16/02/2021
FT
Zenit Izhevsk
3 - 0
Krylya Sovetov II
Tuesday
16/02/2021
FT
Spartak Nal'chik
2 - 5
Legion
Tuesday
16/02/2021
FT
Dunav ot Ruse
4 - 1
Etar VT II
Tuesday
16/02/2021
FT
Campinense
5 - 0
Potiguar Mossoró
Wednesday
17/02/2021
FT
Zenit Izhevsk
1 - 2
Zvezda Perm
Wednesday
17/02/2021
10:00
Ural II
-
Kaluga
Wednesday
17/02/2021
FT
Pandurii Târgu Jiu
1 - 1
Viitorul Dăești
Thursday
18/02/2021
FT
Teteks
4 - 0
Bregalnica Štip
Thursday
18/02/2021
FT
Lokomotivi Tbilisi
1 - 4
Linense
Thursday
18/02/2021
FT
Treze
1 - 3
América RN
Friday
19/02/2021
FT
Filiaşi
4 - 4
Petrolul Potcoava
Saturday
20/02/2021
FT
Essentuki
4 - 2
Tuapse
Saturday
20/02/2021
FT
Legia Warszawa II
1 - 0
Pogoń Grod. Mazowiecki
Saturday
20/02/2021
FT
Pandurii Târgu Jiu
3 - 3
Corvinul Hunedoara
Saturday
20/02/2021
FT
Ryazan
3 - 1
Kvant
Saturday
20/02/2021
FT
Polonia Bytom
0 - 1
Hutnik Kraków
Saturday
20/02/2021
FT
Bałtyk Gdynia
2 - 3
Wikielec
Saturday
20/02/2021
FT
Kozhuf Gevgelija
1 - 1
Akademija Pandev
Saturday
20/02/2021
FT
Elana Toruń
1 - 0
Ursus Warszawa
Saturday
20/02/2021
14:00
Mjøndalen
-
Sandefjord
Monday
22/02/2021
FT
Inter Cherkessk
1 - 5
Tuapse
Tuesday
23/02/2021
FT
Mashuk-KMV
2 - 0
Tuapse
Wednesday
24/02/2021
10:00
Kuban Pavlovskaya
-
KAMAZ
Wednesday
24/02/2021
15:00
Ryazan
-
Metallurg Vidnoye
Wednesday
24/02/2021
FT
Concordia Elbląg
1 - 3
Wikielec
Thursday
25/02/2021
FT
Novosibirsk
2 - 4
Chernomorets
Thursday
25/02/2021
FT
Zvezda Perm
0 - 3
Zenit Izhevsk
Thursday
25/02/2021
FT
Essentuki
1 - 4
Salyut-Belgorod
Thursday
25/02/2021
FT
Academia Puerto Cabello
1 - 2
Inter de Barinas
Thursday
25/02/2021
21:00
Academia Rey
-
Portuguesa
Friday
26/02/2021
FT
Essentuki
4 - 2
Tuapse
Friday
26/02/2021
FT
Progresul Spartac
5 - 1
Alexandria
Friday
26/02/2021
FT
Extremadura UD
2 - 2
Salamanca UDS
Friday
26/02/2021
FT
UCV
1 - 1
Academia Puerto Cabello
Saturday
27/02/2021
FT
Deportivo Lara
1 - 0
Portuguesa
Saturday
27/02/2021
FT
Nafta
4 - 1
Beltinci
Saturday
27/02/2021
11:30
Sokol Saratov
-
Kuban Pavlovskaya
Saturday
27/02/2021
FT
Sokol Saratov
1 - 2
Kuban Krasnodar
Saturday
27/02/2021
FT
Mladost Ždralovi
2 - 1
Zagorec
Saturday
27/02/2021
FT
Academia Rey
0 - 2
UCV
Saturday
27/02/2021
FT
Deportivo Lara
1 - 1
Academia Puerto Cabello
Sunday
28/02/2021
FT
Suduva
1 - 0
Nevėžis
Sunday
28/02/2021
FT
Kuban Pavlovskaya
2 - 2
Novosibirsk
Sunday
28/02/2021
FT
Deportivo Lara
2 - 2
Inter de Barinas
Sunday
28/02/2021
FT
Portuguesa
1 - 0
UCV
Monday
01/03/2021
FT
Essentuki
1 - 3
Mashuk-KMV
Monday
01/03/2021
FT
Spartak Nal'chik
1 - 0
Salyut-Belgorod
Wednesday
03/03/2021
FT
Kuban Pavlovskaya
1 - 1
Luki-Energiya
Thursday
04/03/2021
FT
SSU Poli Timişoara
2 - 0
Șoimii Lipova
Friday
05/03/2021
FT
Novosibirsk
4 - 1
Kaluga
Monday
08/03/2021
FT
Novosibirsk
3 - 1
Avangard Kursk
Tuesday
09/03/2021
FT
Kaluga
0 - 1
Luki-Energiya
Friday
12/03/2021
09:00
Essentuki
-
Salyut-Belgorod
Monday
15/03/2021
FT
Luki-Energiya
2 - 1
Orenburg II
Monday
15/03/2021
FT
Khimik-Arsenal
2 - 1
Orenburg II
Friday
19/03/2021
FT
Orenburg II
2 - 1
Chita
Saturday
20/03/2021
FT
Bellinzona
2 - 0
Black Stars
Saturday
20/03/2021
FT
FUS Rabat
1 - 0
Ittihad Tanger
Saturday
20/03/2021
FT
Campinense
1 - 0
Central
Sunday
21/03/2021
FT
Saturn Ramenskoye
0 - 1
Zvezda Perm
Monday
22/03/2021
FT
Saturn Ramenskoye
0 - 3
Ryazan
Tuesday
23/03/2021
FT
Torns
4 - 0
IFK Malmö
Wednesday
24/03/2021
19:30
Central
-
Campinense
Saturday
27/03/2021
FT
Alcoyano
2 - 2
Eldense
Saturday
27/03/2021
FT
Novosibirsk
3 - 1
Nosta
Wednesday
31/03/2021
FT
Solares
0 - 2
Racing Santander II
Sunday
16/05/2021
FT
North Alabama
0 - 2
Chattanooga
Monday
17/05/2021
FT
Brighouse Town
1 - 0
Penistone Church
Tuesday
18/05/2021
FT
Halesowen Town
0 - 2
Redditch United
Tuesday
18/05/2021
FT
Golcar United
2 - 2
Liversedge
Wednesday
19/05/2021
20:30
Penistone Church
-
Wakefield
Wednesday
19/05/2021
FT
Penistone Church
5 - 1
Wakefield AFC
Friday
21/05/2021
FT
Worksop Town
2 - 2
Hallam
Saturday
22/05/2021
FT
Zlínsko
2 - 4
Vyškov
Saturday
22/05/2021
15:00
Wakefield
-
Brighouse Town
Saturday
22/05/2021
FT
Wakefield AFC
0 - 2
Brighouse Town
Saturday
22/05/2021
FT
Basford United
3 - 0
Mickleover
Saturday
22/05/2021
FT
Redditch United
1 - 2
Bromsgrove Sporting
Saturday
22/05/2021
FT
Golcar United
5 - 2
Nostell MW
Monday
24/05/2021
FT
Liversedge
2 - 1
Nostell MW
Tuesday
25/05/2021
FT
Rushall Olympic
2 - 2
Halesowen Town
Tuesday
25/05/2021
FT
Sheppey United
5 - 0
Rochester United
Friday
28/05/2021
FT
Hodonín
3 - 3
Zlínsko
Friday
28/05/2021
FT
Telfs
2 - 2
Silz / Mötz
Friday
28/05/2021
FT
Donau
2 - 1
Traiskirchen
Friday
28/05/2021
FT
Worksop Town
5 - 0
Mickleover
Friday
28/05/2021
FT
Lordswood
1 - 0
Rochester United
Saturday
29/05/2021
FT
Wörgl
2 - 3
Wacker Innsbruck II
Saturday
29/05/2021
FT
Chlumec nad Cidlinou
6 - 0
Náchod
Saturday
29/05/2021
FT
Austria Salzburg
0 - 1
Spittal
Saturday
29/05/2021
FT
Alvechurch
1 - 0
Redditch United
Tuesday
01/06/2021
FT
1980 Wien
4 - 1
Wienerberg
Tuesday
01/06/2021
FT
Donau
0 - 3
Elektra
Tuesday
01/06/2021
FT
Lordswood
0 - 3
Chatham Town
Wednesday
02/06/2021
FT
Slovan Rosice
2 - 1
Sokol Tasovice
Wednesday
02/06/2021
FT
Gleisdorf 09
1 - 0
Union Gamlitz
Wednesday
02/06/2021
FT
Telfs
5 - 1
Zams
Wednesday
02/06/2021
FT
Mannswörth
3 - 0
Mannersdorf
Friday
04/06/2021
FT
Bospor Bohumín
1 - 7
Hlučín
Friday
04/06/2021
FT
Uničov
0 - 1
Hranice
Friday
04/06/2021
FT
Elektra
5 - 0
WAF Brigittenau
Friday
04/06/2021
FT
Brumov
1 - 8
Uherský Brod
Friday
04/06/2021
FT
Donau
0 - 6
First Vienna
Friday
04/06/2021
FT
Völs
3 - 3
SVG Reichenau
Friday
04/06/2021
FT
Union Perg
1 - 3
Wels
Saturday
05/06/2021
FT
Zlínsko
4 - 2
Viktorie Přerov
Saturday
05/06/2021
FT
Schwaz
4 - 1
Fügen
Saturday
05/06/2021
FT
Slovan Rosice
3 - 1
Velké Meziříčí
Saturday
05/06/2021
11:00
Kematen
-
Hall
Saturday
05/06/2021
FT
Rochester United
0 - 2
Sheppey United
Saturday
05/06/2021
FT
Cumbernauld Colts
2 - 2
Musselburgh Athletic
Tuesday
08/06/2021
FT
Gleisdorf 09
6 - 2
Gnas
Tuesday
08/06/2021
FT
Rochester United
1 - 1
Lordswood
Wednesday
09/06/2021
FT
Scheiblingkirchen
0 - 3
Bruck / Leitha
Wednesday
09/06/2021
FT
Kematen
0 - 2
Telfs
Friday
11/06/2021
FT
Znojmo
2 - 5
Hodonín
Friday
11/06/2021
FT
Vsetín
1 - 0
Beskyd Frenštát
Friday
11/06/2021
FT
Gleisdorf 09
6 - 0
Fürstenfeld
Friday
11/06/2021
FT
St. Anna
5 - 1
TuS Heiligenkreuz
Friday
11/06/2021
FT
Voitsberg
0 - 5
Deutschlandsberger SC
Friday
11/06/2021
FT
Bischofshofen
1 - 1
Altenmarkt
Saturday
12/06/2021
FT
Benešov
5 - 2
Motorlet Praha
Saturday
12/06/2021
FT
Hranice
1 - 2
Zlínsko
Saturday
12/06/2021
FT
Sparta Kutná Hora
2 - 4
Benátky nad Jizerou
Saturday
12/06/2021
FT
Hlučín
6 - 0
Nový Jičín
Saturday
12/06/2021
FT
Spartans
2 - 2
Hutchison Vale
Saturday
12/06/2021
FT
Sokol Živanice
3 - 4
Slavia Praha II
Saturday
12/06/2021
FT
Chatham Town
2 - 0
Rochester United
Saturday
12/06/2021
FT
Cumbernauld Colts
5 - 0
Blantyre Victoria
Saturday
12/06/2021
17:00
Telfs
-
Natters
Saturday
12/06/2021
FT
Hertha
2 - 1
Pregarten
Sunday
13/06/2021
FT
Union Bremen
1 - 3
Bremer SV
Sunday
13/06/2021
FT
Westfalia Kinderhaus
1 - 1
Bövinghausen
Monday
14/06/2021
FT
Birkirkara
3 - 1
Hibernians
Tuesday
15/06/2021
FT
Šumperk
3 - 0
Sigma Olomouc II
Tuesday
15/06/2021
FT
Start Brno
3 - 3
Znojmo
Tuesday
15/06/2021
FT
Kalsdorf
2 - 0
Rottenmann
Tuesday
15/06/2021
FT
Bürmoos
0 - 0
Bischofshofen
Wednesday
16/06/2021
FT
Náchod
4 - 2
Trutnov
Thursday
17/06/2021
FT
Bystřice nad Pernštejnem
1 - 3
Vrchovina NM
Thursday
17/06/2021
FT
Lebring
3 - 3
Kalsdorf
Thursday
17/06/2021
19:30
Bad Homburg - Kirdorf
-
Rot-Weiß Walldorf
Friday
18/06/2021
FT
Zlínsko
3 - 3
Bzenec
Friday
18/06/2021
17:00
Slavičín
-
Slovácko II
Friday
18/06/2021
FT
Znojmo
2 - 1
Havlíčkův Brod
Friday
18/06/2021
FT
Mooskirchen
2 - 4
Allerheiligen
Friday
18/06/2021
19:00
Gleisdorf 09
-
Wolfsberger AC II
Friday
18/06/2021
FT
TuS Heiligenkreuz
4 - 1
Bad Gleichenberg
Friday
18/06/2021
FT
Donau Linz
1 - 2
Wels
Friday
18/06/2021
FT
Bergheim
0 - 5
Kuchl
Friday
18/06/2021
19:00
Pinzgau Saalfelden
-
St. Johann in Tirol
Friday
18/06/2021
FT
Grödig
1 - 3
Gurten
Friday
18/06/2021
FT
Neusiedl
2 - 3
Deutschkreutz
Friday
18/06/2021
FT
Gleisdorf 09
4 - 2
Markt Allhau
Friday
18/06/2021
FT
Pinzgau Saalfelden
3 - 0
Saalbach-Hinterglemm
Saturday
19/06/2021
FT
Žďár nad Sázavou
0 - 5
Velké Meziříčí
Saturday
19/06/2021
FT
Motorlet Praha
1 - 4
Admira Praha
Saturday
19/06/2021
FT
Tatran Všechovice
2 - 4
Valašské Meziříčí
Saturday
19/06/2021
FT
Slavoj Trebišov
1 - 5
Humenné
Saturday
19/06/2021
FT
Čáslav
2 - 3
Dukla Praha II
Saturday
19/06/2021
FT
Eugendorf
2 - 2
Austria Salzburg
Saturday
19/06/2021
FT
Blau-Weiß Feldkirch
0 - 8
Rot-Weiß Rankweil
Saturday
19/06/2021
14:30
TuS Rüssingen
-
Pfeddersheim
Saturday
19/06/2021
FT
Portstewart
0 - 2
Coleraine
Saturday
19/06/2021
FT
Cheadle Town
1 - 0
Bury AFC
Saturday
19/06/2021
FT
Rochester United
2 - 0
Punjab United
Saturday
19/06/2021
FT
AFC Darwen
3 - 3
New Mills
Saturday
19/06/2021
FT
Atherstone Town
5 - 0
Earlswood Town
Saturday
19/06/2021
FT
Meridian
0 - 4
Beckenham Town
Saturday
19/06/2021
FT
Ried II
0 - 2
Seekirchen
Saturday
19/06/2021
FT
St. Anna
7 - 0
Voitsberg
Sunday
20/06/2021
FT
Deutz
0 - 0
Porz
Tuesday
22/06/2021
FT
Thalgau
1 - 3
Austria Salzburg
Tuesday
22/06/2021
FT
Leobendorf
7 - 3
Retz
Tuesday
22/06/2021
FT
Ludwigsfelde
3 - 1
Stern Marienfelde
Tuesday
22/06/2021
19:00
Viktoria Aschaffenburg
-
Alemannia Haibach
Tuesday
22/06/2021
FT
Gzira United
3 - 0
Hibernians
Tuesday
22/06/2021
FT
Ilz
2 - 3
Bad Gleichenberg
Wednesday
23/06/2021
FT
Vrchovina NM
0 - 1
Velké Meziříčí
Wednesday
23/06/2021
FT
Motorlet Praha
3 - 1
Zbuzany
Wednesday
23/06/2021
FT
Znojmo
3 - 2
Viktorie Přerov
Wednesday
23/06/2021
FT
Metalac GM
1 - 0
Decic
Wednesday
23/06/2021
FT
Tasmania Berlin
3 - 5
Blau-Weiß 90 Berlin
Thursday
24/06/2021
FT
Struga
1 - 1
Partizani Tirana
Thursday
24/06/2021
FT
Sileks
0 - 1
Teuta Durrës
Thursday
24/06/2021
FT
Rot-Weiß Walldorf
5 - 4
Basara Mainz
Thursday
24/06/2021
FT
Chatham Town
2 - 2
Sheppey United
Friday
25/06/2021
FT
Shkendija
2 - 1
Laçi
Friday
25/06/2021
FT
Žďár nad Sázavou
4 - 3
Znojmo
Friday
25/06/2021
FT
Sturm Graz II
3 - 1
Union Gamlitz
Friday
25/06/2021
FT
Gleisdorf 09
0 - 2
Wildon
Friday
25/06/2021
FT
Union Vöcklamarkt
1 - 1
Salzburger AK
Friday
25/06/2021
FT
Schruns
3 - 5
Rot-Weiß Rankweil
Friday
25/06/2021
FT
Meiningen
0 - 1
Austria Lustenau II
Friday
25/06/2021
FT
Petershagen-Eggersdorf
3 - 1
Victoria Seelow
Friday
25/06/2021
FT
Bergheim
1 - 9
Seekirchen
Saturday
26/06/2021
FT
Pfeddersheim
2 - 0
TuS Marienborn
Saturday
26/06/2021
FT
Anif
4 - 1
Wacker Innsbruck II
Saturday
26/06/2021
FT
Runcorn Town
2 - 1
Conwy Borough
Saturday
26/06/2021
FT
Stafford Rangers
2 - 0
Newcastle Town
Saturday
26/06/2021
FT
Colliers Wood United
0 - 2
Tonbridge Angels
Saturday
26/06/2021
FT
Punjab United
2 - 6
Faversham Town
Saturday
26/06/2021
FT
Clydebank
2 - 0
Cumbernauld Colts
Saturday
26/06/2021
FT
Lörrach-Brombach
6 - 3
Freiburger FC
Saturday
26/06/2021
FT
Krefeld-Fischeln
1 - 1
Kleve
Saturday
26/06/2021
FT
Folkestone Invicta
4 - 2
Ramsgate
Saturday
26/06/2021
FT
Skegness Town
2 - 2
Lincoln United
Saturday
26/06/2021
FT
Whitton United
2 - 1
Witham Town
Saturday
26/06/2021
FT
St Helens Town
0 - 6
Runcorn Linnets
Saturday
26/06/2021
FT
Wythenshawe Town
4 - 5
AFC Darwen
Saturday
26/06/2021
FT
Uherský Brod
5 - 1
Vsetín
Saturday
26/06/2021
FT
Ginsheim
2 - 1
Bodenheim
Saturday
26/06/2021
FT
Stadl-Paura
5 - 1
Oedt
Saturday
26/06/2021
FT
Gzira United
3 - 0
Birkirkara
Sunday
27/06/2021
FT
Einheit Zepernick
0 - 0
Eintracht Mahlsdorf
Sunday
27/06/2021
FT
VfB Bottrop 1900
2 - 4
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Sunday
27/06/2021
FT
Frechen
2 - 2
Blau-Weiß Königsdorf
Sunday
27/06/2021
FT
Attendorn
0 - 0
Finnentrop / Bamenohl
Sunday
27/06/2021
18:00
Marienlyst
-
B 1909
Monday
28/06/2021
FT
Mosta
0 - 1
Hibernians
Monday
28/06/2021
FT
Atherton Collieries
1 - 4
Bacup Borough
Monday
28/06/2021
FT
Bedford Town
0 - 1
Biggleswade
Monday
28/06/2021
FT
New Mills
2 - 3
Macclesfield
Tuesday
29/06/2021
FT
Allerheiligen
5 - 2
Fužinar
Tuesday
29/06/2021
FT
Donau
0 - 5
Stripfing
Tuesday
29/06/2021
FT
Röthis
6 - 1
Schruns
Tuesday
29/06/2021
19:00
Puch
-
Bischofshofen
Tuesday
29/06/2021
19:30
Rodgau
-
Vatan Spor Aschaffenburg
Wednesday
30/06/2021
FT
CSKA 1948 Sofia II
0 - 2
Maritsa Plovdiv
Wednesday
30/06/2021
FT
Šamorín
6 - 2
Znojmo
Wednesday
30/06/2021
FT
Sturm Graz II
4 - 1
Frauental
Wednesday
30/06/2021
FT
Union Nettetal
6 - 0
Vorst
Wednesday
30/06/2021
19:45
Langenfeld
-
Pesch
Wednesday
30/06/2021
FT
Langenfeld
0 - 6
Düsseldorf West
Wednesday
30/06/2021
FT
Gzira United
2 - 1
Hamrun Spartans
Wednesday
30/06/2021
FT
Rudar
0 - 2
Sloboda Tuzla
Wednesday
30/06/2021
FT
Ware
8 - 0
Hoddesdon Town
Thursday
01/07/2021
FT
ÖTSU Hallein
3 - 3
Grödig
Thursday
01/07/2021
FT
Lennestadt
1 - 2
Sportfreunde Siegen
Thursday
01/07/2021
FT
Ansbach
2 - 3
Hollenbach
Thursday
01/07/2021
FT
TuS Marienborn
2 - 1
Gonsenheim
Thursday
01/07/2021
FT
Blau-Weiß Köln
0 - 4
Fortuna Köln II
Thursday
01/07/2021
FT
Birkirkara
2 - 1
Mosta
Thursday
01/07/2021
FT
Stafford Rangers
2 - 1
The New Saints
Thursday
01/07/2021
FT
Cheshunt
2 - 2
Fisher
Friday
02/07/2021
18:00
Slovan Rosice
-
Sokol Lanžhot
Friday
02/07/2021
FT
Kuchl
4 - 3
Golling
Friday
02/07/2021
FT
Kalsdorf
3 - 2
TuS Heiligenkreuz
Friday
02/07/2021
FT
Ilz
3 - 8
St. Anna
Friday
02/07/2021
FT
Thalgau
1 - 3
Salzburger AK
Friday
02/07/2021
FT
Hemsworth MW
2 - 6
Worksop Town
Friday
02/07/2021
FT
Dortelweil
2 - 5
Bad Vilbel
Friday
02/07/2021
FT
Goole
2 - 2
Belper Town
Friday
02/07/2021
FT
Keynsham Town
2 - 5
Frome Town
Saturday
03/07/2021
FT
Botev Plovdiv II
1 - 2
Maritsa Plovdiv
Saturday
03/07/2021
FT
Szolnoki MÁV
5 - 0
Tiszafuredi VSE
Saturday
03/07/2021
FT
Viitorul P. Târgu Jiu
0 - 2
Slatina
Saturday
03/07/2021
FT
Čáslav
1 - 3
Sokol Živanice
Saturday
03/07/2021
FT
Astoria Walldorf II
3 - 2
Mechtersheim
Saturday
03/07/2021
11:00
Žilina II
-
Dubnica
Saturday
03/07/2021
11:00
Púchov
-
Dolný Kubín
Saturday
03/07/2021
FT
Coggeshall United
2 - 5
Coggeshall Town
Saturday
03/07/2021
FT
Düsseldorf West
2 - 0
Union Velbert
Saturday
03/07/2021
FT
Whitton United
0 - 1
Clacton
Saturday
03/07/2021
FT
Skegness Town
2 - 0
Frickley Athletic
Saturday
03/07/2021
FT
Spartans
1 - 5
Stenhousemuir
Saturday
03/07/2021
FT
Peterborough Sports
2 - 1
Bedford Town
Saturday
03/07/2021
FT
Staines Town
1 - 1
Farnborough
Saturday
03/07/2021
FT
Sprockhövel
1 - 2
SC Velbert
Saturday
03/07/2021
FT
Limavady United
4 - 2
Ballinamallard United
Saturday
03/07/2021
FT
Sportfreunde Siegen
1 - 1
Dorndorf
Saturday
03/07/2021
FT
Pontefract Collieries
3 - 2
Rossington Main
Saturday
03/07/2021
FT
Cleethorpes Town
4 - 1
Irlam
Saturday
03/07/2021
FT
St Helens Town
0 - 5
Prescot Cables
Saturday
03/07/2021
FT
United of Manchester
1 - 1
Bury AFC
Saturday
03/07/2021
FT
Folkestone Invicta
3 - 1
Welling United
Saturday
03/07/2021
FT
Dorking Wanderers
1 - 0
Kingstonian
Saturday
03/07/2021
16:00
Golcar United
-
Brighouse Town
Saturday
03/07/2021
FT
Győri ETO
1 - 3
Dukla Banská Bystrica
Saturday
03/07/2021
FT
Haringey Borough
1 - 2
Romford
Saturday
03/07/2021
FT
Ware
0 - 2
Basildon United
Saturday
03/07/2021
FT
Tonbridge Angels
3 - 0
Chipstead
Saturday
03/07/2021
FT
Carshalton Athletic
3 - 1
Walton Casuals
Saturday
03/07/2021
FT
Nuneaton Borough
2 - 2
Halesowen Town
Saturday
03/07/2021
FT
SSVg Velbert
0 - 0
Blau-Gelb Überruhr
Saturday
03/07/2021
FT
Ryazan
7 - 2
Znamya Truda
Saturday
03/07/2021
FT
Borec Veles
0 - 2
Bregalnica Štip
Saturday
03/07/2021
FT
Ginsheim
2 - 0
Bretzenheim
Saturday
03/07/2021
FT
Sozopol
1 - 2
Spartak Varna
Saturday
03/07/2021
FT
Sturm Graz II
2 - 0
Rebenland
Sunday
04/07/2021
FT
Gonsenheim
1 - 2
Basara Mainz
Sunday
04/07/2021
FT
CFC Hertha
5 - 0
Berlin Türkspor
Sunday
04/07/2021
FT
Schonnebeck
7 - 1
SGS Essen
Sunday
04/07/2021
FT
Westfalia Herne
1 - 3
Schwarz-Weiß Essen
Sunday
04/07/2021
FT
SV Horst-Emscher
3 - 3
SF Niederwenigern
Sunday
04/07/2021
FT
Torpedo Vladimir
2 - 3
Khimik Dzerzhinsk
Sunday
04/07/2021
17:00
Zenit Penza
-
Sokol Saratov
Monday
05/07/2021
FT
Mjøndalen II
0 - 1
Hønefoss
Monday
05/07/2021
FT
Chadderton
2 - 6
Mossley
Monday
05/07/2021
FT
Matlock Town
9 - 0
Wirksworth Ivanhoe
Monday
05/07/2021
FT
Grays Athletic
2 - 3
Cray Valley PM
Tuesday
06/07/2021
FT
Zenit Izhevsk
0 - 2
Chelyabinsk
Tuesday
06/07/2021
FT
Raufoss II
1 - 1
Gjøvik-Lyn
Tuesday
06/07/2021
FT
Traiskirchen
2 - 0
Mauerwerk
Tuesday
06/07/2021
FT
Schifferstadt
2 - 0
Dudenhofen
Tuesday
06/07/2021
FT
Thalgau
1 - 2
Grödig
Tuesday
06/07/2021
FT
SGK Heidelberg
1 - 4
Astoria Walldorf II
Tuesday
06/07/2021
FT
Frankonia Wernsdorf
1 - 5
Ludwigsfelde
Tuesday
06/07/2021
FT
St. Pölten II
3 - 3
Bruck / Leitha
Tuesday
06/07/2021
FT
Rogaška
3 - 3
Brežice
Tuesday
06/07/2021
FT
Runcorn Town
0 - 0
Widnes
Tuesday
06/07/2021
FT
Hebburn Town
1 - 4
Gateshead
Tuesday
06/07/2021
FT
Broxburn Athletic
2 - 1
East Stirlingshire
Tuesday
06/07/2021
FT
Frome Town
1 - 4
Bath City
Tuesday
06/07/2021
FT
Haringey Borough
4 - 1
Royston Town
Tuesday
06/07/2021
FT
1874 Northwich
1 - 2
AFC Telford United
Tuesday
06/07/2021
20:45
New Mills
-
Trafford
Tuesday
06/07/2021
FT
Punjab United
2 - 2
VCD Athletic
Tuesday
06/07/2021
FT
Eastbourne Borough
3 - 2
Bexhill United
Tuesday
06/07/2021
FT
Barking
2 - 1
Cheshunt
Tuesday
06/07/2021
FT
Harborough Town
0 - 1
St Ives Town
Tuesday
06/07/2021
FT
Witton Albion
1 - 3
Macclesfield
Wednesday
07/07/2021
FT
Monor
0 - 1
Tiszakécske
Wednesday
07/07/2021
FT
Tállya
1 - 3
DEAC
Wednesday
07/07/2021
FT
Pogoń Siedlce
0 - 2
Znicz Pruszków
Wednesday
07/07/2021
FT
Partizán Bardejov
4 - 2
Snina
Wednesday
07/07/2021
FT
Oborishte
3 - 3
Gigant Saedinenie
Wednesday
07/07/2021
FT
Pécsi MFC
3 - 0
Szeged-Csanád
Wednesday
07/07/2021
FT
Tikvesh
3 - 1
Rabotnički
Wednesday
07/07/2021
FT
NŠ Drava
3 - 6
Kecskemét
Wednesday
07/07/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti
6 - 0
OFK Beograd
Wednesday
07/07/2021
FT
Kuchl
6 - 1
Altenmarkt
Wednesday
07/07/2021
FT
St. Margarethen / Ros.
0 - 6
Wiener Viktoria
Wednesday
07/07/2021
FT
Toten
2 - 0
Reinsvoll IF
Wednesday
07/07/2021
FT
Staaken
2 - 0
SCC Berlin
Wednesday
07/07/2021
FT
Alfter
5 - 0
Oberkasseler FV
Thursday
08/07/2021
FT
Sturm Graz II
1 - 1
Kisvárda II
Thursday
08/07/2021
11:00
Łagów
-
Hapoel Be'er Sheva
Thursday
08/07/2021
18:00
Bohemians 1905 II
-
Králův Dvůr
Thursday
08/07/2021
FT
Schonnebeck
2 - 1
Vogelheimer SV
Thursday
08/07/2021
FT
Schwachhausen
2 - 0
Etelsen
Thursday
08/07/2021
FT
Katwijk
3 - 2
Rijnvogels
Thursday
08/07/2021
20:00
Rot-Weiß Walldorf
-
Gonsenheim
Thursday
08/07/2021
FT
Rot-Weiß Walldorf
5 - 2
SpVgg Neu-Isenburg
Thursday
08/07/2021
FT
Emley AFC
0 - 6
Liversedge
Thursday
08/07/2021
FT
Sittingbourne
1 - 2
Sheppey United
Thursday
08/07/2021
FT
Campion
1 - 1
Bradford (Park Avenue)
Thursday
08/07/2021
FT
Redditch United
6 - 1
Lye Town
Thursday
08/07/2021
FT
Biggleswade
6 - 4
Leighton Town
Friday
09/07/2021
FT
Ripensia Timişoara
2 - 0
Șoimii Lipova
Friday
09/07/2021
FT
Khimik Dzerzhinsk
1 - 2
Torpedo Vladimir
Friday
09/07/2021
FT
Essentuki
1 - 2
Biolog
Friday
09/07/2021
FT
Zenit Izhevsk
2 - 0
Spartak Tuymazy
Friday
09/07/2021
FT
Nosta
3 - 0
Orenburg II
Friday
09/07/2021
FT
Kalsdorf
0 - 1
Mettersdorf
Friday
09/07/2021
FT
Weiz
1 - 0
Voitsberg
Friday
09/07/2021
FT
Hünfelder SV
4 - 0
FV 1910 Horas
Friday
09/07/2021
FT
Ennepetal
5 - 1
Wanne Eickel
Friday
09/07/2021
FT
Punjab United
2 - 6
Ebbsfleet United
Friday
09/07/2021
20:45
Ossett United
-
Hemsworth MW
Friday
09/07/2021
FT
Matlock Town
3 - 2
Boston United
Friday
09/07/2021
FT
Long Melford
1 - 2
Brightlingsea Regent
Friday
09/07/2021
FT
Ossett United
1 - 0
Goole
Saturday
10/07/2021
FT
Atletik Kuklen
4 - 0
Oborishte
Saturday
10/07/2021
FT
Velké Meziříčí
3 - 2
Znojmo
Saturday
10/07/2021
FT
III. Kerületi TUE
3 - 3
Budaörs
Saturday
10/07/2021
10:30
Győri ETO
-
Šamorín
Saturday
10/07/2021
10:30
Kaposvári Rákóczi
-
Pécsi MFC
Saturday
10/07/2021
FT
Tiszaújváros
1 - 2
Diósgyőr II
Saturday
10/07/2021
FT
Dubnica
1 - 0
Dolný Kubín
Saturday
10/07/2021
FT
Hutnik Kraków
3 - 2
Podhale Nowy Targ
Saturday
10/07/2021
FT
Garbarnia Kraków
1 - 1
Wisłoka Dębica
Saturday
10/07/2021
FT
Empor Berlin
0 - 1
Hertha Zehlendorf
Saturday
10/07/2021
FT
Bersenbrück
1 - 3
Paderborn II
Saturday
10/07/2021
FT
Stern
3 - 1
Berlin Hilalspor
Saturday
10/07/2021
13:00
Marske United
-
Blyth Spartans
Saturday
10/07/2021
FT
SVE Wald-Michelbach
0 - 2
Wormatia Worms
Saturday
10/07/2021
FT
Brigg Town
0 - 3
Belper Town
Saturday
10/07/2021
FT
Optik Rathenow
0 - 3
MSV 1919 Neuruppin
Saturday
10/07/2021
FT
Nuneaton Borough
1 - 4
Buxton
Saturday
10/07/2021
FT
Eisbachtal
3 - 0
Dorndorf
Saturday
10/07/2021
FT
Ballyclare Comrades
2 - 0
Limavady United
Saturday
10/07/2021
FT
Portstewart
1 - 3
Knockbreda
Saturday
10/07/2021
15:00
Westfalia Herne
-
Hohenlimburg
Saturday
10/07/2021
FT
TVD Velbert
3 - 0
Sprockhövel
Saturday
10/07/2021
FT
Auchinleck Talbot
5 - 2
Penicuik Athletic
Saturday
10/07/2021
FT
Sutton Coldfield Town
0 - 2
Bromsgrove Sporting
Saturday
10/07/2021
FT
Linlithgow Rose
1 - 0
Bo'ness United
Saturday
10/07/2021
FT
Clydebank
2 - 0
Dalbeattie Star
Saturday
10/07/2021
FT
Skelmersdale United
2 - 3
Widnes
Saturday
10/07/2021
FT
Market Drayton Town
0 - 1
AFC Telford United
Saturday
10/07/2021
16:00
Colliers Wood United
-
South Park
Saturday
10/07/2021
FT
Haringey Borough
1 - 3
Chelmsford City
Saturday
10/07/2021
FT
Folkestone Invicta
3 - 3
Eastbourne Borough
Saturday
10/07/2021
FT
Tamworth
1 - 1
Bedworth United
Saturday
10/07/2021
FT
Corby Town
4 - 2
Melton Town
Saturday
10/07/2021
FT
Trafford
2 - 2
Curzon Ashton
Saturday
10/07/2021
FT
Macclesfield
2 - 2
Leek Town
Saturday
10/07/2021
FT
Padiham
4 - 2
Ramsbottom United
Saturday
10/07/2021
FT
Basford United
4 - 1
Carlton Town
Saturday
10/07/2021
FT
Boldmere St. Michaels
1 - 3
Halesowen Town
Saturday
10/07/2021
FT
Didcot Town
0 - 4
Hungerford Town
Saturday
10/07/2021
FT
Welwyn Garden City
1 - 1
Royston Town
Saturday
10/07/2021
FT
Braintree Town
0 - 1
Bishop's Stortford
Saturday
10/07/2021
FT
Thackley
3 - 5
Bury AFC
Saturday
10/07/2021
16:00
Pontefract Collieries
-
Selby Town
Saturday
10/07/2021
FT
Walton Casuals
1 - 2
Hastings United
Saturday
10/07/2021
FT
Hassia Bingen
8 - 0
Kirchberg
Saturday
10/07/2021
FT
Hebburn Town
2 - 1
Corinthian
Saturday
10/07/2021
FT
Cray Valley PM
1 - 3
Sutton Common Rovers
Saturday
10/07/2021
FT
Wimborne Town
4 - 0
Christchurch
Saturday
10/07/2021
FT
North Ferriby
2 - 0
Pickering Town
Saturday
10/07/2021
FT
Alaniya Vladikavkaz II
2 - 2
Legion
Saturday
10/07/2021
FT
Beckum
0 - 1
Victoria Clarholz
Saturday
10/07/2021
FT
Wisła Puławy
4 - 0
Pogoń Siedlce
Saturday
10/07/2021
FT
Mülheim-Kärlich
2 - 1
Neitersen / Altenkirche
Saturday
10/07/2021
FT
Hebar 1918
4 - 0
Botev Plovdiv II
Saturday
10/07/2021
FT
Lokomotiv GO
5 - 0
Etar VT II
Saturday
10/07/2021
FT
Beltinci
0 - 3
Kecskemét
Saturday
10/07/2021
18:00
Schwaz
-
Silz / Mötz
Saturday
10/07/2021
FT
Ginsheim
4 - 0
Bodenheim
Saturday
10/07/2021
FT
Sirens
0 - 1
Balzan
Saturday
10/07/2021
FT
Akademija Pandev
2 - 0
Rabotnički
Saturday
10/07/2021
FT
Šibenik
0 - 2
Posušje
Saturday
10/07/2021
FT
Eugendorf
1 - 1
Kuchl
Saturday
10/07/2021
FT
Sloboda Tuzla
1 - 1
Sloga Doboj
Saturday
10/07/2021
FT
Javor
1 - 0
Zlatibor Čajetina
Saturday
10/07/2021
FT
Zrinjski
1 - 0
GOŠK Gabela
Sunday
11/07/2021
03:00
Davis
-
Sonoma County Sol
Sunday
11/07/2021
FT
Academica
2 - 0
Contra Costa
Sunday
11/07/2021
FT
Napa Valley 1839
2 - 2
Sacramento Gold
Sunday
11/07/2021
FT
Slovácko II
2 - 1
Hanácká
Sunday
11/07/2021
FT
CSM Reşiţa
5 - 1
Viitorul Şimian
Sunday
11/07/2021
FT
Stern
7 - 1
Internationale
Sunday
11/07/2021
FT
Clitheroe
0 - 1
Chester
Sunday
11/07/2021
FT
Schermbeck
2 - 1
Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Sunday
11/07/2021
FT
Blau-Weiß 90 Berlin
0 - 0
Dersimspor Berlin
Sunday
11/07/2021
FT
Schonnebeck
0 - 2
Ennepetal
Sunday
11/07/2021
FT
Germania Großkrotzenburg
2 - 2
Rot-Weiß Walldorf
Sunday
11/07/2021
FT
Frechen
3 - 1
TuRU 1880 Düsseldorf
Sunday
11/07/2021
FT
Teutonia Kleinenbroich
0 - 2
Borussia M'gladbach II
Sunday
11/07/2021
FT
Hilden
2 - 0
Siegburger SV
Sunday
11/07/2021
FT
Žďár nad Sázavou
0 - 1
Blansko
Sunday
11/07/2021
FT
Hlučín
3 - 0
Polanka nad Odrou
Sunday
11/07/2021
FT
Mornar
0 - 2
Bregalnica Štip
Sunday
11/07/2021
FT
SG Rosenhöhe 1895
1 - 4
SV Zeilsheim
Sunday
11/07/2021
FT
El Farolito
4 - 0
Oakland Stompers
Monday
12/07/2021
FT
Schott Mainz
7 - 1
Bodenheim
Monday
12/07/2021
FT
Eintracht Bad Kreuznach
2 - 0
Kirchberg
Monday
12/07/2021
FT
Aveley
5 - 1
Redbridge
Tuesday
13/07/2021
FT
Karviná II
0 - 2
Baník Ostrava II
Tuesday
13/07/2021
FT
Sigma Olomouc II
2 - 0
Zlínsko
Tuesday
13/07/2021
FT
Raufoss II
4 - 1
Toten
Tuesday
13/07/2021
FT
Hemelingen
2 - 1
TB Uphusen
Tuesday
13/07/2021
FT
Mannersdorf
0 - 5
Mauerwerk
Tuesday
13/07/2021
FT
Telfs
4 - 2
Mils
Tuesday
13/07/2021
FT
Fortuna Biesdorf
0 - 3
Eintracht Mahlsdorf II
Tuesday
13/07/2021
FT
Biebrich 02
0 - 0
Eddersheim
Tuesday
13/07/2021
FT
Borussia Dröschede
2 - 0
Lüner SV
Tuesday
13/07/2021
FT
Katwijk
3 - 4
Volendam II
Tuesday
13/07/2021
FT
Bamber Bridge
1 - 1
Chorley
Tuesday
13/07/2021
FT
Abbey Hey
1 - 1
Hyde United
Tuesday
13/07/2021
20:30
Tadcaster Albion
-
Darlington
Tuesday
13/07/2021
FT
Runcorn Linnets
1 - 2
Southport
Tuesday
13/07/2021
FT
Heather St Johns
3 - 2
Coleshill Town
Tuesday
13/07/2021
FT
AFC Mansfield
0 - 0
Grantham Town
Tuesday
13/07/2021
20:45
AFC Sudbury
-
Newmarket Town
Tuesday
13/07/2021
FT
Nantwich Town
3 - 1
Stafford Rangers
Tuesday
13/07/2021
FT
Harlow Town
3 - 0
Stansted
Tuesday
13/07/2021
FT
Ware
3 - 2
Chelmsford City
Tuesday
13/07/2021
FT
Folkestone Invicta
2 - 0
Chatham Town
Tuesday
13/07/2021
FT
Hebburn Town
1 - 3
Whitby Town
Tuesday
13/07/2021
FT
Maidstone United
6 - 0
Sheppey United
Tuesday
13/07/2021
FT
Ossett United
4 - 1
Athersley Recreation
Tuesday
13/07/2021
FT
Sporting Khalsa
1 - 4
Hednesford Town
Tuesday
13/07/2021
FT
Walsall Wood
0 - 4
Rushall Olympic
Tuesday
13/07/2021
21:00
Skelmersdale United
-
Radcliffe
Wednesday
14/07/2021
FT
SSU Poli Timişoara
2 - 0
CSM Reşiţa
Wednesday
14/07/2021
FT
Inđija
0 - 1
Mornar
Wednesday
14/07/2021
FT
Viitorul Şimian
0 - 0
Pandurii Târgu Jiu
Wednesday
14/07/2021
FT
Győri ETO
0 - 3
Vasas
Wednesday
14/07/2021
FT
Skopje
2 - 0
Akademija Pandev
Wednesday
14/07/2021
FT
Etar VT
1 - 0
Spartak Varna
Wednesday
14/07/2021
FT
Frýdek-Místek
1 - 0
Vítkovice
Wednesday
14/07/2021
FT
Diósgyőr
2 - 0
FC Košice
Wednesday
14/07/2021
FT
Hassia Bingen
0 - 0
Eintracht Bad Kreuznach
Wednesday
14/07/2021
18:00
Uherský Brod
-
Spartak Myjava
Wednesday
14/07/2021
FT
Grafičar
2 - 2
Bregalnica Štip
Wednesday
14/07/2021
FT
Zuzenhausen
5 - 2
Neckarsulmer SU
Wednesday
14/07/2021
FT
Inter Zaprešić
2 - 0
Sesvete
Wednesday
14/07/2021
FT
Kühlungsborn
1 - 4
Hansa Rostock II
Wednesday
14/07/2021
20:00
Brigg Town
-
Cleethorpes Town
Wednesday
14/07/2021
FT
Schott Mainz
2 - 0
Ginsheim
Wednesday
14/07/2021
FT
Chatham Town
2 - 7
Ebbsfleet United
Wednesday
14/07/2021
FT
Paulton Rovers
1 - 2
Bath City
Wednesday
14/07/2021
FT
Grays Athletic
3 - 3
Phoenix Sports
Wednesday
14/07/2021
FT
Winterton Rangers
0 - 2
Frickley Athletic
Wednesday
14/07/2021
FT
Quorn
2 - 2
Shepshed Dynamo
Thursday
15/07/2021
FT
Ilirija
2 - 3
Nyíregyháza Spartacus
Thursday
15/07/2021
FT
Zlatibor Čajetina
0 - 1
Iskra
Thursday
15/07/2021
FT
BSC Süd 05
3 - 0
Brandenburg 03
Thursday
15/07/2021
FT
Olpe
0 - 4
Sportfreunde Siegen
Thursday
15/07/2021
FT
Friedenauer
3 - 4
SCC Berlin
Thursday
15/07/2021
FT
Kohlscheider
2 - 1
Eilendorf
Thursday
15/07/2021
FT
SpVgg Neu-Isenburg
1 - 0
SV Zeilsheim
Thursday
15/07/2021
FT
Parkgate
0 - 0
Penistone Church
Thursday
15/07/2021
FT
Yorkshire Amateur
0 - 3
Guiseley
Thursday
15/07/2021
20:45
Hanley Town
-
Ramsbottom United
Thursday
15/07/2021
FT
Sittingbourne
1 - 0
Hollands & Blair
Friday
16/07/2021
FT
Universitatea Cluj
3 - 0
SCM Zalău
Friday
16/07/2021
FT
Ripensia Timişoara
4 - 0
Bihor Oradea
Friday
16/07/2021
10:30
Sigma Olomouc II
-
Hradec Králové II
Friday
16/07/2021
FT
Podbrezová
2 - 1
Petržalka
Friday
16/07/2021
FT
Korona Kielce II
2 - 1
Wisłoka Dębica
Friday
16/07/2021
FT
Slavičín
0 - 5
Zlínsko
Friday
16/07/2021
FT
Vitosha Bistritsa
5 - 1
Levski Chepintsi
Friday
16/07/2021
FT
Alemannia Waldalgesheim
2 - 2
Hassia Bingen
Friday
16/07/2021
FT
Anker Wismar
2 - 3
Rostocker FC
Friday
16/07/2021
FT
Allerheiligen
5 - 1
TuS Heiligenkreuz
Friday
16/07/2021
FT
Toten
0 - 1
Elverum
Friday
16/07/2021
FT
Ennepetal
4 - 0
SC Velbert
Friday
16/07/2021
FT
Stern Marienfelde
1 - 1
TSV Mariendorf
Friday
16/07/2021
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
2 - 1
Kapellen-Erft
Friday
16/07/2021
FT
Hamrun Spartans
0 - 0
Santa Lucia
Friday
16/07/2021
20:15
Hemsworth MW
-
Belper Town
Friday
16/07/2021
FT
Colne
1 - 0
Hyde United
Friday
16/07/2021
FT
Corby Town
0 - 3
Basford United
Friday
16/07/2021
FT
Frome Town
1 - 2
Weston-super-Mare
Friday
16/07/2021
FT
Barking
1 - 1
Fisher
Friday
16/07/2021
FT
Lower Breck
1 - 0
Prescot Cables
Friday
16/07/2021
FT
Bishop's Stortford
2 - 2
Maldon & Tiptree
Saturday
17/07/2021
FT
Chernomorets Burgas
2 - 1
Karnobat
Saturday
17/07/2021
FT
Maritsa Plovdiv
2 - 1
Oborishte
Saturday
17/07/2021
FT
Jiul Petroşani
1 - 3
Viitorul Şimian
Saturday
17/07/2021
FT
Lovech
0 - 1
Minyor Pernik
Saturday
17/07/2021
FT
Hanácká
2 - 0
Valašské Meziříčí
Saturday
17/07/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti
4 - 0
Afumaţi
Saturday
17/07/2021
FT
AS FC Buzău
1 - 0
Petrolul 52
Saturday
17/07/2021
FT
Čáslav
1 - 5
Pardubice II
Saturday
17/07/2021
FT
Loko Vltavín
3 - 1
Teplice II
Saturday
17/07/2021
FT
Ústí nad Orlicí
5 - 4
Žďár nad Sázavou
Saturday
17/07/2021
FT
MŠK Senec
1 - 4
Rohožník
Saturday
17/07/2021
FT
Pécsi MFC
1 - 0
Siófok
Saturday
17/07/2021
FT
VfL Oldenburg
6 - 1
Schwachhausen
Saturday
17/07/2021
FT
VfR Mannheim
2 - 1
Astoria Walldorf II
Saturday
17/07/2021
FT
Dubnica
0 - 2
Šamorín
Saturday
17/07/2021
FT
Garbarnia Kraków
2 - 2
Podhale Nowy Targ
Saturday
17/07/2021
FT
Empor Berlin
2 - 4
Stern
Saturday
17/07/2021
FT
Elana Toruń
3 - 0
Kutno
Saturday
17/07/2021
FT
Olimpia Elbląg
3 - 0
Olimpia Grudziądz
Saturday
17/07/2021
FT
Næstved
2 - 3
Hillerød
Saturday
17/07/2021
FT
Jablonec II
1 - 0
Vratimov
Saturday
17/07/2021
FT
Evesham United
0 - 4
Kidderminster Harriers
Saturday
17/07/2021
FT
Reusrath
5 - 2
Altenberg
Saturday
17/07/2021
FT
Beckenham Town
2 - 0
Hollands & Blair
Saturday
17/07/2021
FT
Schwarz-Weiß Essen
3 - 2
ASC Dortmund
Saturday
17/07/2021
FT
Deveronvale
4 - 5
Rothes
Saturday
17/07/2021
FT
Johannisthal
0 - 1
Friedenauer
Saturday
17/07/2021
FT
Chester
4 - 2
Bury AFC
Saturday
17/07/2021
FT
Radcliffe
3 - 1
Widnes
Saturday
17/07/2021
FT
VCD Athletic
0 - 3
Lewes
Saturday
17/07/2021
FT
Rushall Olympic
2 - 0
Leamington
Saturday
17/07/2021
FT
Hednesford Town
1 - 0
Stafford Rangers
Saturday
17/07/2021
16:00
Scarborough Athletic
-
Pontefract Collieries
Saturday
17/07/2021
FT
Haringey Borough
0 - 0
Billericay Town
Saturday
17/07/2021
FT
Newcastle Town
2 - 3
Congleton Town
Saturday
17/07/2021
16:00
Buxton
-
Barwell
Saturday
17/07/2021
FT
Romulus
0 - 1
Bromsgrove Sporting
Saturday
17/07/2021
16:00
St Ives Town
-
Bedford Town
Saturday
17/07/2021
FT
Dorking Wanderers
4 - 0
Leatherhead
Saturday
17/07/2021
FT
Abbey Hey
1 - 1
Glossop North End
Saturday
17/07/2021
FT
Avro
2 - 1
Mossley
Saturday
17/07/2021
FT
Penistone Church
1 - 1
Sheffield
Saturday
17/07/2021
FT
Winchester City
2 - 6
Poole Town
Saturday
17/07/2021
FT
Kings Langley
1 - 2
St Albans City
Saturday
17/07/2021
FT
Harlow Town
3 - 2
Coggeshall Town
Saturday
17/07/2021
FT
Swindon Supermarine
0 - 2
Gloucester City
Saturday
17/07/2021
FT
Shepshed Dynamo
0 - 0
Nuneaton Borough
Saturday
17/07/2021
FT
Szolnoki MÁV
1 - 1
FC Košice
Saturday
17/07/2021
FT
Dergview
0 - 1
Ballinamallard United
Saturday
17/07/2021
FT
Dorchester Town
5 - 0
Christchurch
Saturday
17/07/2021
FT
Faversham Town
1 - 2
Sheppey United
Saturday
17/07/2021
FT
St Ives Town
3 - 0
Barton Rovers
Saturday
17/07/2021
FT
Frickley Athletic
2 - 1
Hallam
Saturday
17/07/2021
FT
Iskra
1 - 2
Bregalnica Štip
Saturday
17/07/2021
FT
Dender
8 - 1
K. Kontich
Saturday
17/07/2021
FT
Humenné
4 - 0
Vranov nad Topľou
Saturday
17/07/2021
FT
Vrchovina NM
3 - 3
Blansko
Saturday
17/07/2021
FT
Spartak Varna
0 - 4
Dunav ot Ruse
Saturday
17/07/2021
FT
Lokomotiv GO
2 - 0
Yantra Polski Trambesh
Saturday
17/07/2021
18:00
Sirens
-
Gudja United
Saturday
17/07/2021
FT
Javor
1 - 0
Mačva Šabac
Saturday
17/07/2021
FT
Varaždin
3 - 2
Inter Zaprešić
Saturday
17/07/2021
18:00
Vichttal
-
Konzen 1922
Saturday
17/07/2021
FT
Radnički Sr. Mitrovica
0 - 2
Al Faisaly
Sunday
18/07/2021
FT
Oakland Stompers
2 - 6
Napa Valley 1839
Sunday
18/07/2021
FT
Academica
0 - 0
El Farolito
Sunday
18/07/2021
FT
Sonoma County Sol
5 - 0
Sacramento Gold
Sunday
18/07/2021
FT
Bohemians 1905 II
3 - 4
Slavia Karlovy Vary
Sunday
18/07/2021
FT
Union Nettetal
3 - 0
Wachtendonk-Wankum
Sunday
18/07/2021
FT
Johannisthal
5 - 6
TSV Mariendorf
Sunday
18/07/2021
FT
Gjøvik-Lyn
2 - 0
Raufoss II
Sunday
18/07/2021
FT
Blau-Weiß 90 Berlin
2 - 2
SCC Berlin
Sunday
18/07/2021
14:00
Hampton & Richmond
-
Carshalton Athletic
Sunday
18/07/2021
FT
Weißenseer
2 - 3
Dersimspor Berlin
Sunday
18/07/2021
FT
Westfalia Herne
0 - 2
Hordel
Sunday
18/07/2021
FT
Sportfreunde Siegen
1 - 3
Ederbergland
Sunday
18/07/2021
FT
Frohnhausen
1 - 2
Kray
Sunday
18/07/2021
FT
Viktoria Arnoldsweiler
6 - 3
Eintracht Verlautenheide
Sunday
18/07/2021
FT
Rudar
1 - 0
Nyíregyháza Spartacus
Sunday
18/07/2021
18:00
Kohlscheider
-
Vichttal
Sunday
18/07/2021
FT
Akademija Pandev
1 - 1
Detonit Junior
Sunday
18/07/2021
FT
Bjarg
1 - 2
Os
Monday
19/07/2021
FT
Contra Costa
0 - 2
Davis
Monday
19/07/2021
FT
Maccabi Petah Tikva
6 - 0
NŠ Drava
Monday
19/07/2021
FT
Aveley
5 - 2
East Thurrock United
Tuesday
20/07/2021
FT
Inđija
2 - 0
Borec Veles
Tuesday
20/07/2021
FT
Yambol 1915
1 - 2
Zagorets
Tuesday
20/07/2021
FT
Borac Čačak
3 - 4
Sloga Bajina Bašta
Tuesday
20/07/2021
FT
Telfs
1 - 1
Völs
Tuesday
20/07/2021
FT
Frankonia Wernsdorf
3 - 2
Rudow
Tuesday
20/07/2021
FT
Kazincbarcika
4 - 1
Tállya
Tuesday
20/07/2021
FT
Holzheimer SG
2 - 1
TuRU 1880 Düsseldorf
Tuesday
20/07/2021
FT
Stern Marienfelde
3 - 2
Grün-Weiß Neukölln
Tuesday
20/07/2021
FT
Bootle
1 - 1
Witton Albion
Tuesday
20/07/2021
FT
Rocester
1 - 3
Newcastle Town
Tuesday
20/07/2021
FT
Hinckley Leicester Road
1 - 1
Shepshed Dynamo
Tuesday
20/07/2021
FT
Irlam
1 - 2
Ramsbottom United
Tuesday
20/07/2021
FT
Ware
5 - 1
Hendon
Tuesday
20/07/2021
FT
Kings Langley
1 - 3
Slough Town
Tuesday
20/07/2021
FT
Northwich Victoria
1 - 5
Chester
Tuesday
20/07/2021
FT
Nuneaton Borough
2 - 2
AFC Telford United
Tuesday
20/07/2021
FT
Thackley
1 - 2
Yorkshire Amateur
Tuesday
20/07/2021
FT
AFC Kempston Rovers
1 - 3
Hemel Hempstead Town
Tuesday
20/07/2021
20:45
Salisbury
-
Havant & Waterlooville
Tuesday
20/07/2021
FT
Wythenshawe Town
0 - 4
Warrington Rylands
Tuesday
20/07/2021
FT
Salisbury
2 - 0
Moneyfields
Tuesday
20/07/2021
FT
Carshalton Athletic
1 - 3
Dartford
Wednesday
21/07/2021
FT
Korona Kielce II
2 - 1
Łagów
Wednesday
21/07/2021
FT
Unirea Dej
3 - 0
Sportul Şimleu
Wednesday
21/07/2021
FT
Sokół Ostróda
0 - 2
Olimpia Grudziądz
Wednesday
21/07/2021
FT
Grafičar
0 - 0
Radnički Sr. Mitrovica
Wednesday
21/07/2021
FT
Zlínsko
8 - 0
Šumperk
Wednesday
21/07/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti
2 - 2
Metaloglobus
Wednesday
21/07/2021
FT
Astra
0 - 2
Tunari
Wednesday
21/07/2021
FT
Chlumec nad Cidlinou
1 - 3
Slavia Praha II
Wednesday
21/07/2021
17:30
Atletik Kuklen
-
Borislav 2009
Wednesday
21/07/2021
FT
Skopje
3 - 2
Teteks
Wednesday
21/07/2021
FT
Tatabánya
2 - 1
Rákosmenti KSK
Wednesday
21/07/2021
18:00
Sandviken
-
Fana
Wednesday
21/07/2021
FT
Wieczysta Kraków
2 - 1
Łagów
Wednesday
21/07/2021
FT
Hanácká
6 - 2
Blansko
Wednesday
21/07/2021
18:00
Neratovice-Byškovice
-
Zápy
Wednesday
21/07/2021
FT
Slovan Rosice
2 - 1
Hodonín
Wednesday
21/07/2021
FT
Lučko
1 - 1
Jarun
Wednesday
21/07/2021
FT
Belasica
1 - 1
Detonit Junior
Wednesday
21/07/2021
FT
Nafta
3 - 1
Ilirija
Wednesday
21/07/2021
FT
Mačva Šabac
1 - 1
Loznica
Wednesday
21/07/2021
FT
Jedinstvo Paraćin
1 - 4
Dubočica
Wednesday
21/07/2021
FT
Karlovac 1919
0 - 1
Dinamo Zagreb II
Wednesday
21/07/2021
FT
Montana
5 - 0
Drenovets
Wednesday
21/07/2021
FT
Sportfreunde Siegen
2 - 1
Neuhof
Wednesday
21/07/2021
FT
HAŠK
4 - 1
Ponikve
Wednesday
21/07/2021
FT
BSC Süd 05
0 - 3
Werderaner Viktoria
Wednesday
21/07/2021
FT
Wattenscheid 09
3 - 0
SC Berchum/Garenfeld
Wednesday
21/07/2021
FT
Kray
1 - 2
Steele
Wednesday
21/07/2021
19:00
Holzwickeder SC
-
Westfalia Kinderhaus
Wednesday
21/07/2021
19:00
BW Lohne
-
Schwarz-Weiß Rehden
Wednesday
21/07/2021
FT
Nöttingen
6 - 1
Spielberg
Wednesday
21/07/2021
FT
1. FC Frankfurt
5 - 0
Union Fürstenwalde II
Wednesday
21/07/2021
FT
Orijent 1919
3 - 0
Inter Zaprešić
Wednesday
21/07/2021
FT
Holthausen-Biene
3 - 1
Bersenbrück
Wednesday
21/07/2021
19:30
Concordia Wiemelhausen
-
Ennepetal
Wednesday
21/07/2021
FT
Hürth
0 - 0
Blau-Weiß Königsdorf
Wednesday
21/07/2021
FT
Stern
4 - 0
Wilmersdorf
Wednesday
21/07/2021
FT
Mosta
1 - 8
Balzan
Wednesday
21/07/2021
FT
Corby Town
2 - 1
Barwell
Wednesday
21/07/2021
20:30
Winterton Rangers
-
Cleethorpes Town
Wednesday
21/07/2021
FT
Sevenoaks Town
2 - 4
Lewes
Wednesday
21/07/2021
FT
Morpeth Town
1 - 3
Stockton Town
Wednesday
21/07/2021
FT
Staveley MW
4 - 0
Carlton Town
Wednesday
21/07/2021
FT
Cinderford Town
2 - 3
Gloucester City
Wednesday
21/07/2021
FT
Emley AFC
3 - 1
Armthorpe Welfare
Thursday
22/07/2021
FT
Etar VT
7 - 0
Partizan Cherven bryag
Thursday
22/07/2021
FT
Stern Britz
1 - 1
Croatia Berlin
Thursday
22/07/2021
19:30
Berolina Stralau
-
Rudow
Thursday
22/07/2021
FT
Langenfeld
4 - 2
Monheim
Thursday
22/07/2021
FT
Berolina Stralau
1 - 2
Rudow II
Thursday
22/07/2021
FT
1. FC M'gladbach
2 - 1
Krefeld-Fischeln
Thursday
22/07/2021
FT
SSV Merten
0 - 4
Fortuna Köln II
Thursday
22/07/2021
FT
Stamford
1 - 3
Kettering Town
Thursday
22/07/2021
20:45
Prestwich Heys
-
Ramsbottom United
Thursday
22/07/2021
FT
Yate Town
1 - 1
Slimbridge
Thursday
22/07/2021
FT
Albion Sports
0 - 4
Farsley Celtic
Thursday
22/07/2021
FT
Prestwich Heys
4 - 3
Daisy Hill
Friday
23/07/2021
18:30
Szombathelyi Haladás
-
Marchfeld
Friday
23/07/2021
FT
Szombathelyi Haladás
1 - 1
Al Ettifaq
Friday
23/07/2021
19:00
Racing Santander
-
Sporting Gijón II
Friday
23/07/2021
FT
Olimpia Elbląg
4 - 1
Przodkowo
Friday
23/07/2021
FT
Taverne
2 - 0
Chiasso
Friday
23/07/2021
19:30
Rotenburger SV
-
Buchholz
Friday
23/07/2021
FT
Stern Marienfelde
0 - 1
Stern
Friday
23/07/2021
20:00
Figueres
-
Barcelona II
Friday
23/07/2021
FT
L'Escala
0 - 3
Barcelona II
Friday
23/07/2021
FT
Northwood
0 - 2
Chesham United
Friday
23/07/2021
FT
Emley AFC
2 - 1
Stocksbridge Park Steels
Friday
23/07/2021
20:45
Campion
-
Silsden
Saturday
24/07/2021
FT
Asenovets
2 - 1
Borislav 2009
Saturday
24/07/2021
FT
Nesebar
1 - 3
Chernomorets Burgas
Saturday
24/07/2021
FT
Bucovina Rădăuţi
1 - 4
Politehnica Iași
Saturday
24/07/2021
FT
Ceahlăul Piatra Neamţ
2 - 2
Foresta Suceava
Saturday
24/07/2021
FT
Benešov
2 - 3
Bohemians 1905 II
Saturday
24/07/2021
FT
Nyíregyháza Spartacus
2 - 1
Balmazújvárosi
Saturday
24/07/2021
FT
Vranov nad Topľou
2 - 1
Snina
Saturday
24/07/2021
FT
CSA Steaua Bucureşti
3 - 0
Unirea Constanța
Saturday
24/07/2021
10:00
Astra
-
Blejoi
Saturday
24/07/2021
FT
Jarun
2 - 1
Karlovac 1919
Saturday
24/07/2021
FT
Ripensia Timişoara
0 - 2
SSU Poli Timişoara
Saturday
24/07/2021
FT
Benátky nad Jizerou
5 - 2
Horky nad Jizerou
Saturday
24/07/2021
FT
Hanácká
3 - 0
Zlín II
Saturday
24/07/2021
FT
Sesvete
0 - 1
Kustošija
Saturday
24/07/2021
FT
Komárom
2 - 1
MTK II
Saturday
24/07/2021
FT
Socuéllamos
1 - 4
Linares Deportivo
Saturday
24/07/2021
FT
Slovan Rosice
1 - 1
Zbrojovka Brno II
Saturday
24/07/2021
FT
Olimpia Grudziądz
1 - 1
Elana Toruń
Saturday
24/07/2021
FT
Cham
10 - 0
Thalwil
Saturday
24/07/2021
FT
Hutnik Kraków
1 - 1
Polonia Bytom
Saturday
24/07/2021
FT
Osasuna II
1 - 0
SD Logroñés
Saturday
24/07/2021
FT
Brønshøj
0 - 4
Roskilde
Saturday
24/07/2021
FT
Chojniczanka Chojnice
0 - 1
Kalisz
Saturday
24/07/2021
FT
Porz
2 - 2
Düren Merzenich
Saturday
24/07/2021
13:00
Fortuna Köln II
-
FV Engers 07
Saturday
24/07/2021
FT
Cleethorpes Town
2 - 0
Grantham Town
Saturday
24/07/2021
FT
Monheim
2 - 0
Vohwinkel
Saturday
24/07/2021
FT
Belper Town
1 - 3
Coalville Town
Saturday
24/07/2021
FT
Ramsbottom United
2 - 0
Bury AFC
Saturday
24/07/2021
FT
Radcliffe
1 - 2
Chester
Saturday
24/07/2021
FT
Nantwich Town
2 - 1
Whitchurch Alport
Saturday
24/07/2021
FT
Stalybridge Celtic
1 - 2
Curzon Ashton
Saturday
24/07/2021
FT
Eastbourne Borough
1 - 2
Kingstonian
Saturday
24/07/2021
FT
Ware
2 - 4
Royston Town
Saturday
24/07/2021
16:00
East Thurrock United
-
Concord Rangers
Saturday
24/07/2021
FT
Bath City
3 - 3
Gloucester City
Saturday
24/07/2021
FT
Frome Town
1 - 0
Yate Town
Saturday
24/07/2021
FT
Rushall Olympic
1 - 3
Stafford Rangers
Saturday
24/07/2021
FT
Hyde United
4 - 4
Bradford (Park Avenue)
Saturday
24/07/2021
FT
Haringey Borough
0 - 4
Oxford City
Saturday
24/07/2021
16:00
Wattenscheid 09
-
Lüner SV
Saturday
24/07/2021
16:00
Basford United
-
Leek Town
Saturday
24/07/2021
FT
Shepshed Dynamo
3 - 0
Sheffield
Saturday
24/07/2021
FT
North Ferriby
5 - 1
Albion Sports
Saturday
24/07/2021
FT
Chatham Town
0 - 0
Welling United
Saturday
24/07/2021
FT
Blyth Spartans
1 - 2
South Shields
Saturday
24/07/2021
FT
Ginsheim
0 - 3
Koblenz
Saturday
24/07/2021
FT
Sokół Kleczew
2 - 2
Kalisz
Saturday
24/07/2021
FT
Ohrid Lihnidos
0 - 2
Rabotnički
Saturday
24/07/2021
FT
Zápy
3 - 2
Viktoria Plzeň II
Saturday
24/07/2021
FT
Rapperswil-Jona
0 - 2
YF Juventus
Saturday
24/07/2021
FT
Blau-Weiß Friesdorf
3 - 1
Mülheim-Kärlich
Saturday
24/07/2021
FT
Pehchevo
2 - 0
Sloga Vinica
Saturday
24/07/2021
FT
Bövinghausen
2 - 0
TuS Haltern
Saturday
24/07/2021
FT
Sirens
0 - 1
Floriana
Saturday
24/07/2021
FT
Hamrun Spartans
2 - 1
Balzan
Saturday
24/07/2021
FT
Mačva Šabac
2 - 1
Bačka Palanka
Saturday
24/07/2021
FT
Trayal Kruševac
0 - 1
Borac Čačak
Saturday
24/07/2021
FT
Ponikve
1 - 4
Bistra
Saturday
24/07/2021
19:00
Villalbés
-
Deportivo La Coruña
Saturday
24/07/2021
FT
Petrolul 52
2 - 1
Concordia Chiajna
Saturday
24/07/2021
FT
Recreativo Huelva
0 - 1
Real Betis II
Saturday
24/07/2021
20:00
Conil
-
San Fernando CD
Sunday
25/07/2021
FT
Davis
4 - 2
Academica
Sunday
25/07/2021
FT
Napa Valley 1839
2 - 1
El Farolito
Sunday
25/07/2021
FT
Sacramento Gold
2 - 5
Contra Costa
Sunday
25/07/2021
FT
Chlumec nad Cidlinou
2 - 4
Admira Praha
Sunday
25/07/2021
FT
Rotenburger SV
3 - 2
Stuttgarter Kickers
Sunday
25/07/2021
FT
SGS Essen
3 - 5
Speldorf
Sunday
25/07/2021
13:00
TuRU 1880 Düsseldorf
-
Wesseling-Urfeld
Sunday
25/07/2021
FT
Bayern Alzenau
4 - 1
Pars Neu-Isenburg
Sunday
25/07/2021
FT
Union Nettetal
3 - 1
Tönisberg
Sunday
25/07/2021
FT
SF Hamborn
1 - 1
Sterkrade-Nord
Sunday
25/07/2021
FT
Erkenschwick
4 - 0
ASC Dortmund
Sunday
25/07/2021
FT
Bačka Palanka
0 - 2
Zlatibor Čajetina
Sunday
25/07/2021
FT
Gryf Słupsk
0 - 2
Chojniczanka Chojnice
Sunday
25/07/2021
FT
Struga
2 - 0
Gjilani
Sunday
25/07/2021
FT
BVSC Zugló
2 - 1
Dabas
Sunday
25/07/2021
FT
Nyíregyháza Spartacus
6 - 0
Sényő Carnifex
Sunday
25/07/2021
FT
Septemvri Tervel
2 - 0
Ustrem Donchevo
Sunday
25/07/2021
FT
Szombathelyi Haladás
1 - 3
Siófok
Sunday
25/07/2021
FT
Viersen
1 - 1
Amern
Sunday
25/07/2021
FT
Trešnjevka
1 - 1
Maksimir Zagreb
Sunday
25/07/2021
FT
Szolnoki MÁV
5 - 4
Ceglédi
Sunday
25/07/2021
20:00
Belasica
-
Osogovo
Monday
26/07/2021
00:00
Oakland Stompers
-
El Farolito
Monday
26/07/2021
FT
Oakland Stompers
3 - 2
Sonoma County Sol
Monday
26/07/2021
FT
Union Sandersdorf
5 - 0
Germania 03 Köthen
Monday
26/07/2021
FT
Hendon
2 - 0
Hampton & Richmond
Monday
26/07/2021
FT
Winsford United
4 - 1
Mossley
Monday
26/07/2021
FT
AFC Dunstable
6 - 0
Biggleswade United
Monday
26/07/2021
FT
Highworth Town
2 - 2
Brimscombe & Thrupp
Tuesday
27/07/2021
FT
Opatija
2 - 3
Orijent 1919
Tuesday
27/07/2021
FT
Grün-Weiß Ahrensfelde
2 - 1
Petershagen-Eggersdorf
Tuesday
27/07/2021
FT
Schonnebeck
2 - 3
Sprockhövel
Tuesday
27/07/2021
FT
Wacker Obercastrop
1 - 3
Erkenschwick
Tuesday
27/07/2021
FT
Taverne
2 - 4
Paradiso
Tuesday
27/07/2021
FT
MSV Düsseldorf
1 - 3
TVD Velbert
Tuesday
27/07/2021
FT
Colliers Wood United
0 - 0
Merstham
Tuesday
27/07/2021
FT
Coalville Town
2 - 4
Kettering Town
Tuesday
27/07/2021
FT
Burgess Hill Town
0 - 1
Horsham
Tuesday
27/07/2021
FT
Hinckley Leicester Road
3 - 1
Nuneaton Borough
Tuesday
27/07/2021
FT
Trafford
4 - 3
Chester
Tuesday
27/07/2021
FT
Harlow Town
2 - 1
East Thurrock United
Tuesday
27/07/2021
FT
Peterborough Sports
5 - 0
Cambridge City
Tuesday
27/07/2021
FT
Tamworth
1 - 1
Halesowen Town
Tuesday
27/07/2021
FT
Slimbridge
0 - 1
Taunton Town
Tuesday
27/07/2021
FT
Bury Town
3 - 1
Needham Market
Tuesday
27/07/2021
FT
Skelmersdale United
4 - 1
Prescot Cables
Wednesday
28/07/2021
FT
Pehchevo
0 - 0
Osogovo
Wednesday
28/07/2021
FT
Wieczysta Kraków
2 - 1
Podhale Nowy Targ
Wednesday
28/07/2021
17:30
Virtus Entella
-
Ligorna
Wednesday
28/07/2021
FT
Spartak Pleven
1 - 2
Dunav ot Ruse
Wednesday
28/07/2021
FT
Budućnost Popovac
1 - 3
Timočanin
Wednesday
28/07/2021
18:00
Amorebieta
-
Osasuna II
Wednesday
28/07/2021
18:00
Slagelse B&I
-
Holbæk B&I
Wednesday
28/07/2021
FT
Kutno
1 - 3
Sokół Kleczew
Wednesday
28/07/2021
FT
Jarun
1 - 1
Rudeš
Wednesday
28/07/2021
FT
Sesvete
1 - 2
Dugo Selo
Wednesday
28/07/2021
FT
Cayón
0 - 3
Racing Santander
Wednesday
28/07/2021
FT
Fortuna Heddesheim
0 - 3
Astoria Walldorf II
Wednesday
28/07/2021
FT
UCAM Murcia
0 - 1
Atlético Pulpileño
Wednesday
28/07/2021
FT
Kray
1 - 0
Mülheimer
Wednesday
28/07/2021
19:00
Al Shabab
-
Linense
Wednesday
28/07/2021
FT
Javor
1 - 0
Jedinstvo Ub
Wednesday
28/07/2021
FT
SD Logroñés
0 - 0
Osasuna II
Wednesday
28/07/2021
FT
Bergisch Gladbach
1 - 1
Porz
Wednesday
28/07/2021
FT
Bad Vilbel
1 - 4
FC 1906 Erlensee
Wednesday
28/07/2021
FT
Eisbachtal
8 - 0
Blau-Weiß Friesdorf
Wednesday
28/07/2021
FT
Cornellà
0 - 3
Manresa
Wednesday
28/07/2021
FT
Sevenoaks Town
1 - 0
Tonbridge Angels
Wednesday
28/07/2021
FT
Lichfield City
2 - 4
Barwell
Wednesday
28/07/2021
FT
Xerez Deportivo
2 - 1
Real Madrid II
Thursday
29/07/2021
FT
FC Andorra
2 - 0
Villarreal II
Thursday
29/07/2021
FT
Dalum
4 - 1
SfB-Oure
Thursday
29/07/2021
FT
Barcelona II
6 - 0
Grama
Thursday
29/07/2021
FT
Schöneberg
0 - 3
BSC Süd 05
Thursday
29/07/2021
FT
Al Shabab
3 - 2
Algeciras
Thursday
29/07/2021
FT
Wesseling-Urfeld
2 - 2
Blau-Weiß Köln
Thursday
29/07/2021
FT
SpVgg Neu-Isenburg
2 - 0
Germania Schwanheim
Thursday
29/07/2021
FT
Lichtenrader BC
5 - 2
Concordia Britz
Thursday
29/07/2021
FT
Schlebusch
1 - 6
Pesch
Thursday
29/07/2021
FT
Hennef 05
3 - 0
Emmelshausen
Thursday
29/07/2021
FT
Belper Town
1 - 1
Boston United
Thursday
29/07/2021
FT
Erith & Belvedere
3 - 0
Ramsgate
Thursday
29/07/2021
FT
VCD Athletic
0 - 3
Dulwich Hamlet
Thursday
29/07/2021
FT
Dunstable Town
2 - 2
AFC Rushden & Diamonds
Friday
30/07/2021
FT
Polet
1 - 1
Osijek II
Friday
30/07/2021
FT
Frem
0 - 2
Roskilde
Friday
30/07/2021
FT
Haro Deportivo
2 - 1
Racing Rioja
Friday
30/07/2021
FT
Berrón
0 - 4
Ceares
Friday
30/07/2021
FT
Real Titánico
1 - 0
Mosconia
Friday
30/07/2021
FT
BCV Glesch / Paffendorf
5 - 1
Rommerskirchen-Gilbach
Friday
30/07/2021
FT
Coalville Town
3 - 0
Mickleover
Friday
30/07/2021
20:45
Chichester City
-
Burgess Hill Town
Friday
30/07/2021
20:45
Chippenham Town
-
Taunton Town
Saturday
31/07/2021
FT
Lučko
2 - 1
Karlovac 1919
Saturday
31/07/2021
FT
Vítkovice
1 - 3
Valašské Meziříčí
Saturday
31/07/2021
FT
Tudelano
1 - 3
UD Logroñés
Saturday
31/07/2021
FT
Jarun
7 - 0
Mladost Ždralovi
Saturday
31/07/2021
FT
Unia Tarnów
2 - 2
Wisłoka Dębica
Saturday
31/07/2021
FT
Hassia Bingen
0 - 2
Eddersheim
Saturday
31/07/2021
FT
Leioa
1 - 1
Amurrio
Saturday
31/07/2021
FT
Real Valladolid II
2 - 1
Cristo Atlético
Saturday
31/07/2021
FT
Olimpia Grudziądz
2 - 0
Kutno
Saturday
31/07/2021
FT
Wieczysta Kraków
1 - 1
Stal Brzeg
Saturday
31/07/2021
FT
Sporting Gijón II
2 - 2
Athletic Club II
Saturday
31/07/2021
FT
Anker Wismar
1 - 0
Lok Stendal
Saturday
31/07/2021
FT
Unter-Flockenbach
4 - 0
1862/09 Weinheim
Saturday
31/07/2021
FT
Wingate & Finchley
0 - 2
Chesham United
Saturday
31/07/2021
FT
Tadcaster Albion
4 - 3
Ashton United
Saturday
31/07/2021
FT
Bad Vilbel
2 - 0
Basara Mainz
Saturday
31/07/2021
FT
Nantwich Town
0 - 0
Leek Town
Saturday
31/07/2021
FT
Highworth Town
1 - 0
Swindon Supermarine
Saturday
31/07/2021
FT
Ossett United
1 - 0
Grantham Town
Saturday
31/07/2021
FT
Brackley Town
2 - 1
Kettering Town
Saturday
31/07/2021
FT
Scarborough Athletic
4 - 2
Cleethorpes Town
Saturday
31/07/2021
FT
Eastbourne Borough
2 - 3
Lewes
Saturday
31/07/2021
FT
Harlow Town
6 - 1
Tilbury
Saturday
31/07/2021
FT
Halesowen Town
1 - 2
Kidderminster Harriers
Saturday
31/07/2021
FT
Havant & Waterlooville
3 - 1
Gosport Borough
Saturday
31/07/2021
FT
Shepshed Dynamo
0 - 0
Walsall Wood
Saturday
31/07/2021
FT
Hebburn Town
2 - 1
Blyth Spartans
Saturday
31/07/2021
FT
Hednesford Town
0 - 0
Leamington
Saturday
31/07/2021
FT
Newcastle Town
1 - 1
Hereford
Saturday
31/07/2021
FT
Mossley
1 - 0
Pontefract Collieries
Saturday
31/07/2021
FT
Worksop Town
0 - 0
Gainsborough Trinity
Saturday
31/07/2021
FT
Dunav ot Ruse
2 - 1
FCSB II
Saturday
31/07/2021
17:00
Asenovets
-
Oborishte
Saturday
31/07/2021
FT
FV Engers 07
0 - 2
Hennef 05
Saturday
31/07/2021
FT
Rot-Weiss Frankfurt
4 - 5
Rot-Weiß Walldorf
Saturday
31/07/2021
FT
Frechen
4 - 2
Homburg-Nümbrecht
Saturday
31/07/2021
FT
Virtus Entella
1 - 1
AlbinoLeffe
Saturday
31/07/2021
FT
Belasica
1 - 1
Borec Veles
Saturday
31/07/2021
FT
Paradiso
0 - 2
Bellinzona
Saturday
31/07/2021
FT
Kustošija
1 - 0
Dubrava Zagreb
Saturday
31/07/2021
FT
Sirens
1 - 1
Valletta
Saturday
31/07/2021
FT
Bjelovar
4 - 0
Segesta Sisak
Saturday
31/07/2021
FT
Vlasina
1 - 4
Dubočica
Saturday
31/07/2021
FT
RNK Split
1 - 0
HNK Zadar
Saturday
31/07/2021
18:30
Cayón
-
Racing Santander II
Saturday
31/07/2021
FT
Real Unión
2 - 2
Racing Santander
Saturday
31/07/2021
18:30
Opatija
-
Grobničan Čavle
Saturday
31/07/2021
FT
Numancia
1 - 3
Osasuna II
Saturday
31/07/2021
FT
Granollers
2 - 1
Cornellà
Saturday
31/07/2021
FT
Teruel
0 - 0
Levante II
Saturday
31/07/2021
FT
Dender
7 - 1
Cappellen
Saturday
31/07/2021
FT
Real Ávila
1 - 2
Gimnástica Segoviana
Saturday
31/07/2021
FT
Sanluqueño
0 - 1
Xerez Deportivo
Saturday
31/07/2021
FT
Extremadura UD
1 - 1
Sevilla II
Saturday
31/07/2021
FT
Mačva Šabac
1 - 0
Radnički Sr. Mitrovica
Saturday
31/07/2021
FT
Córdoba
0 - 1
Linares Deportivo
Saturday
31/07/2021
20:30
Xerez
-
Marbella
Sunday
01/08/2021
FT
Ustrem Donchevo
3 - 0
Spartak Varna II
Sunday
01/08/2021
FT
Burgaltendorf
6 - 2
TUSEM Essen
Sunday
01/08/2021
FT
Rather SV
1 - 9
Meerbusch
Sunday
01/08/2021
FT
Gonsenheim
1 - 1
1905 Marburg
Sunday
01/08/2021
FT
Pesch
3 - 0
MSV Düsseldorf
Sunday
01/08/2021
FT
Wattenscheid 09
3 - 1
Kickers Emden
Sunday
01/08/2021
FT
Bognor Regis Town
1 - 3
Dorking Wanderers
Sunday
01/08/2021
FT
Catanzaro
1 - 1
Vibonese
Sunday
01/08/2021
FT
Pergolettese
3 - 2
Piacenza
Sunday
01/08/2021
FT
Chernolomets 1919
1 - 2
Etar VT II
Sunday
01/08/2021
FT
Dinamo Vranje
3 - 0
Budućnost Popovac
Sunday
01/08/2021
FT
Groß-Gerau
3 - 1
Ginsheim
Sunday
01/08/2021
FT
BCV Glesch / Paffendorf
1 - 2
Blau-Weiß Königsdorf
Sunday
01/08/2021
FT
Prat
0 - 0
Grama
Sunday
01/08/2021
FT
Estradense
0 - 2
Pontevedra
Sunday
01/08/2021
FT
El Farolito
7 - 4
Sacramento Gold
Monday
02/08/2021
FT
Jarun
2 - 1
Zagorec
Tuesday
03/08/2021
FT
Botev Novi pazar
2 - 2
Spartak Varna II
Tuesday
03/08/2021
FT
Jove Español
1 - 1
Yeclano
Tuesday
03/08/2021
FT
Croatia Berlin
3 - 1
BSC Süd 05
Tuesday
03/08/2021
FT
Fortuna Biesdorf
1 - 0
Germania Schöneiche
Tuesday
03/08/2021
FT
Rot-Weiß-Erlinghausen
1 - 1
Sportfreunde Siegen
Tuesday
03/08/2021
FT
Johannesberg
0 - 2
Hünfelder SV
Tuesday
03/08/2021
FT
Lorca Deportiva
2 - 1
Mar Menor
Tuesday
03/08/2021
FT
Sportlust '46
3 - 1
Excelsior Maassluis
Tuesday
03/08/2021
FT
Extremadura UD
0 - 1
Talavera
Tuesday
03/08/2021
FT
Rheingold Poll
3 - 3
Porz
Tuesday
03/08/2021
FT
TEC
2 - 1
GVVV
Tuesday
03/08/2021
FT
Loja
0 - 1
Juventud Torremolinos
Tuesday
03/08/2021
FT
Brighouse Town
2 - 2
Farsley Celtic
Tuesday
03/08/2021
FT
East Grinstead Town
1 - 2
Horsham
Tuesday
03/08/2021
FT
Warrington Town
1 - 2
Southport
Tuesday
03/08/2021
FT
Bideford
3 - 1
Bodmin Town
Tuesday
03/08/2021
FT
Hitchin Town
1 - 1
Bedford Town
Tuesday
03/08/2021
FT
Slimbridge
0 - 4
Weston-super-Mare
Tuesday
03/08/2021
FT
Hyde United
2 - 0
Curzon Ashton
Tuesday
03/08/2021
FT
Trafford
4 - 2
Ashton United
Tuesday
03/08/2021
FT
Faversham Town
2 - 1
Margate
Tuesday
03/08/2021
FT
Cray Valley PM
3 - 2
Leatherhead
Tuesday
03/08/2021
FT
Hungerford Town
3 - 2
Swindon Supermarine
Tuesday
03/08/2021
FT
Wingate & Finchley
1 - 4
Uxbridge
Tuesday
03/08/2021
FT
Lincoln United
2 - 2
Spalding United
Tuesday
03/08/2021
FT
Stourbridge
1 - 3
Halesowen Town
Tuesday
03/08/2021
FT
Witton Albion
1 - 2
Marine
Tuesday
03/08/2021
FT
Metropolitan Police
1 - 1
Winchester City
Tuesday
03/08/2021
FT
AFC Telford United
1 - 1
Stafford Rangers
Tuesday
03/08/2021
FT
Alvechurch
3 - 1
Sutton Coldfield Town
Tuesday
03/08/2021
FT
Aveley
2 - 4
Lewes
Tuesday
03/08/2021
FT
Bishop's Stortford
2 - 5
Peterborough Sports
Wednesday
04/08/2021
FT
Unirea Bascov
0 - 4
Slatina
Wednesday
04/08/2021
FT
Pandurii Târgu Jiu
1 - 2
Corvinul Hunedoara
Wednesday
04/08/2021
FT
Sabadell
2 - 1
Europa
Wednesday
04/08/2021
17:30
Al Ittihad
-
Varteks Varaždin
Wednesday
04/08/2021
FT
Dunav ot Ruse
2 - 4
Progresul Spartac
Wednesday
04/08/2021
FT
Dubrava Zagreb
5 - 2
Zagorec
Wednesday
04/08/2021
FT
Sporting Gijón II
3 - 2
Marino de Luanco
Wednesday
04/08/2021
FT
Willingen
1 - 3
Sportfreunde Siegen
Wednesday
04/08/2021
FT
UCAM Murcia
3 - 0
Racing Murcia
Wednesday
04/08/2021
FT
Lokeren-Temse
2 - 2
Dender
Wednesday
04/08/2021
FT
La Virgen del Camino
0 - 0
Cultural Leonesa
Wednesday
04/08/2021
FT
Cornellà
1 - 0
Villarreal II
Wednesday
04/08/2021
FT
Lealtad
1 - 1
Mosconia
Wednesday
04/08/2021
FT
Tropezón
1 - 2
Barakaldo
Wednesday
04/08/2021
FT
Türk Gücü Friedberg
3 - 3
Gonsenheim
Wednesday
04/08/2021
FT
SF Baumberg
5 - 3
Reusrath
Wednesday
04/08/2021
FT
Alcoyano
3 - 0
Eldense
Wednesday
04/08/2021
FT
Águilas
0 - 0
Linares Deportivo
Wednesday
04/08/2021
FT
La Calzada
0 - 2
Racing Rioja
Wednesday
04/08/2021
FT
Gimnàstic Tarragona
4 - 1
Levante II
Wednesday
04/08/2021
FT
Albacete
0 - 1
Intercity
Wednesday
04/08/2021
FT
Córdoba
4 - 3
Marbella
Wednesday
04/08/2021
FT
Don Álvaro
2 - 3
Mérida
Wednesday
04/08/2021
20:30
Laredo
-
Vitoria
Wednesday
04/08/2021
FT
Kettering Town
2 - 0
Biggleswade
Thursday
05/08/2021
FT
Viitorul Şimian
2 - 3
Voinţa Lupac
Thursday
05/08/2021
FT
Vrbovec
1 - 2
Jarun
Thursday
05/08/2021
FT
Real Oviedo II
0 - 1
Toledo
Thursday
05/08/2021
FT
Atlético Baleares
0 - 1
Algeciras
Thursday
05/08/2021
19:00
La Virgen del Camino
-
Toledo
Thursday
05/08/2021
FT
Rodgau
0 - 2
Rot-Weiß Walldorf
Thursday
05/08/2021
FT
Cronenberger SC
1 - 1
MSV Düsseldorf
Thursday
05/08/2021
FT
Borussia Freialdenhoven
1 - 7
Paderborn II
Thursday
05/08/2021
FT
Wesseling-Urfeld
2 - 1
Viktoria Frechen
Thursday
05/08/2021
FT
Silla
0 - 1
Torrent
Thursday
05/08/2021
FT
Arosa
0 - 1
Racing Ferrol
Thursday
05/08/2021
20:00
Niedernhausen
-
SV Zeilsheim
Thursday
05/08/2021
FT
Tres Cantos
1 - 1
Galapagar
Thursday
05/08/2021
FT
Don Benito
1 - 2
Badajoz
Thursday
05/08/2021
FT
Market Drayton Town
1 - 1
Newcastle Town
Thursday
05/08/2021
FT
East Thurrock United
1 - 3
Maidstone United
Thursday
05/08/2021
FT
Grantham Town
2 - 3
Kettering Town
Friday
06/08/2021
FT
CSM Olimpia Satu Mare
3 - 1
Sportul Şimleu
Friday
06/08/2021
FT
Cesena
10 - 1
Sansepolcro
Friday
06/08/2021
FT
Tekstilac Ravnice
0 - 1
Jarun
Friday
06/08/2021
18:00
Penne
-
Pescara
Friday
06/08/2021
FT
Racing Santander
0 - 0
Burgos
Friday
06/08/2021
FT
Wattenscheid 09
1 - 0
Concordia Wiemelhausen
Friday
06/08/2021
FT
SSVg Velbert
1 - 0
Hammer SpVg
Friday
06/08/2021
FT
Granollers
1 - 2
San Cristóbal
Friday
06/08/2021
FT
L'Hospitalet
0 - 2
FC Andorra
Friday
06/08/2021
FT
San Martín
3 - 1
Praviano
Friday
06/08/2021
FT
Vianés
2 - 2
Peña Azagresa
Friday
06/08/2021
FT
Bradford (Park Avenue)
0 - 3
Scarborough Athletic
Friday
06/08/2021
20:45
Tilbury
-
VCD Athletic
Friday
06/08/2021
FT
Xerez Deportivo
1 - 1
Sevilla II
Saturday
07/08/2021
FT
UCAM Murcia
5 - 0
Mar Menor
Saturday
07/08/2021
FT
SCM Zalău
2 - 1
Arieşul Turda
Saturday
07/08/2021
FT
Sesvete
2 - 0
Dinamo Zagreb II
Saturday
07/08/2021
FT
Karlovac 1919
4 - 2
Segesta Sisak
Saturday
07/08/2021
FT
Wülfrath
1 - 1
SC Velbert
Saturday
07/08/2021
FT
AD Parla
1 - 1
Unión Adarve
Saturday
07/08/2021
FT
Gimnástica Segoviana
4 - 1
Zamora
Saturday
07/08/2021
FT
Málaga II
3 - 1
Cádiz II
Saturday
07/08/2021
FT
Haro Deportivo
2 - 1
Amurrio
Saturday
07/08/2021
FT
Numancia
2 - 0
Rayo Majadahonda
Saturday
07/08/2021
FT
Racing Santander II
0 - 0
Barakaldo
Saturday
07/08/2021
FT
Sporting Gijón II
2 - 2
Cultural Leonesa II
Saturday
07/08/2021
FT
DOVO
3 - 1
IJsselmeervogels
Saturday
07/08/2021
FT
Wormatia Worms
2 - 0
Eddersheim
Saturday
07/08/2021
FT
Nantwich Town
3 - 2
Chester
Saturday
07/08/2021
FT
Bergisch Gladbach
5 - 2
TVD Velbert
Saturday
07/08/2021
FT
Ilkeston Town
2 - 2
Coalville Town
Saturday
07/08/2021
FT
Excelsior Maassluis
4 - 0
Westlandia
Saturday
07/08/2021
FT
Ramsbottom United
0 - 0
Radcliffe
Saturday
07/08/2021
16:00
Türk Gücü Friedberg
-
Basara Mainz
Saturday
07/08/2021
FT
Brackley Town
1 - 0
Oxford City
Saturday
07/08/2021
FT
Mossley
0 - 3
Stalybridge Celtic
Saturday
07/08/2021
FT
Biggleswade Town
3 - 0
Cambridge City
Saturday
07/08/2021
16:00
Braintree Town
-
Peterborough Sports
Saturday
07/08/2021
FT
Nuneaton Borough
1 - 1
Basford United
Saturday
07/08/2021
FT
Cirencester Town
3 - 2
Didcot Town
Saturday
07/08/2021
16:00
Farsley Celtic
-
Hyde United
Saturday
07/08/2021
16:00
Needham Market
-
AFC Sudbury
Saturday
07/08/2021
FT
Hungerford Town
1 - 1
Gosport Borough
Saturday
07/08/2021
FT
Swindon Supermarine
0 - 0
Banbury United
Saturday
07/08/2021
FT
Ossett United
1 - 2
Matlock Town
Saturday
07/08/2021
FT
Sheffield
0 - 1
Coleshill Town
Saturday
07/08/2021
16:00
Bamber Bridge
-
City of Liverpool
Saturday
07/08/2021
FT
Belasica
1 - 1
Kamenica Sasa
Saturday
07/08/2021
FT
Pobeda
0 - 2
Ohrid Lihnidos
Saturday
07/08/2021
FT
Onisilos
1 - 5
Nea Salamis
Saturday
07/08/2021
FT
Vlasina
10 - 0
Sloga Leskovac
Saturday
07/08/2021
FT
Cibalia
1 - 0
Vukovar
Saturday
07/08/2021
FT
Textil Escudo
1 - 2
Tropezón
Saturday
07/08/2021
FT
Dubrava Zagreb
3 - 0
Opatija
Saturday
07/08/2021
FT
Langreo
1 - 1
Cultural Leonesa
Saturday
07/08/2021
18:30
Bad Honnef
-
Blau-Weiß Friesdorf
Saturday
07/08/2021
FT
Real Oviedo II
1 - 1
Real Avilés
Saturday
07/08/2021
FT
Arandina
0 - 1
Palencia CF
Saturday
07/08/2021
FT
Burgos Promesas
1 - 1
Cristo Atlético
Saturday
07/08/2021
19:00
Grama
-
Sants
Saturday
07/08/2021
FT
Jove Español
1 - 3
Águilas
Saturday
07/08/2021
FT
Albacete
1 - 1
Talavera
Saturday
07/08/2021
FT
Zejtun Corinthians
1 - 2
San Gwann
Saturday
07/08/2021
FT
Real Titánico
1 - 2
Llanera
Saturday
07/08/2021
FT
Recreativo Huelva
1 - 0
Córdoba
Saturday
07/08/2021
FT
Teruel
1 - 1
Castellón
Saturday
07/08/2021
FT
Cacereño
2 - 1
Guijuelo
Saturday
07/08/2021
FT
Noia
0 - 1
Compostela
Saturday
07/08/2021
FT
Arenteiro
3 - 0
Celta de Vigo II
Saturday
07/08/2021
FT
Real Ávila
0 - 2
Unionistas de Salamanca
Saturday
07/08/2021
20:00
Sanluqueño
-
Extremadura UD
Saturday
07/08/2021
FT
Espanyol II
1 - 4
FC Andorra
Saturday
07/08/2021
FT
Torre del Mar
0 - 3
Marbella
Saturday
07/08/2021
FT
Inter Zaprešić
3 - 3
Bistra
Saturday
07/08/2021
FT
Xerez
0 - 0
San Fernando CD
Saturday
07/08/2021
FT
Pietà Hotspurs
1 - 0
St. George's
Saturday
07/08/2021
FT
União de Leiria
1 - 1
Sporting Braga II
Sunday
08/08/2021
FT
Union Frintrop
4 - 2
Phönix Essen
Sunday
08/08/2021
FT
Gonsenheim
5 - 1
Niedernhausen
Sunday
08/08/2021
FT
Fortuna Heddesheim
5 - 0
Fußgönheim
Sunday
08/08/2021
FT
Schonnebeck
7 - 1
Hordel
Sunday
08/08/2021
17:00
Düsseldorfer SC
-
Berghausen
Sunday
08/08/2021
FT
Germania Ober-Roden
0 - 2
TS Ober-Roden
Sunday
08/08/2021
FT
Budućnost Popovac
2 - 1
Brzi Brod
Sunday
08/08/2021
FT
Pontevedra
1 - 3
Racing Ferrol
Sunday
08/08/2021
FT
Linense
1 - 1
Atlético Baleares
Sunday
08/08/2021
FT
Prat
1 - 1
Manresa
Sunday
08/08/2021
FT
Llerenense
0 - 1
Mérida
Sunday
08/08/2021
20:00
Azuaga
-
Córdoba II
Sunday
08/08/2021
FT
Villacañas
0 - 2
Toledo
Monday
09/08/2021
FT
Bognor Regis Town
3 - 0
Chichester City
Monday
09/08/2021
FT
Atlético Paso
2 - 0
Tenisca
Tuesday
10/08/2021
FT
Real Calepina
1 - 1
AlbinoLeffe
Tuesday
10/08/2021
FT
Hrvatski dragovoljac
1 - 4
Dugo Selo
Tuesday
10/08/2021
FT
Al Arabi
3 - 2
Ceuta
Tuesday
10/08/2021
19:00
Llanera
-
Condal
Tuesday
10/08/2021
FT
Düsseldorf West
2 - 2
Wülfrath
Tuesday
10/08/2021
FT
Katwijk
2 - 0
Sparta Nijkerk
Tuesday
10/08/2021
FT
GVVV
2 - 3
OSS '20
Tuesday
10/08/2021
FT
Staphorst
1 - 3
HHC
Tuesday
10/08/2021
FT
Quick Boys
4 - 1
ARC
Wednesday
11/08/2021
10:30
Illescas
-
Alcorcon
Wednesday
11/08/2021
FT
Illescas
3 - 1
Alcorcón II
Wednesday
11/08/2021
FT
Racing Santander II
0 - 1
Basconia
Wednesday
11/08/2021
FT
Caronnese
1 - 2
Pro Patria
Wednesday
11/08/2021
FT
Vrbovec
1 - 2
Mladost Ždralovi
Wednesday
11/08/2021
FT
Vrapče Zagreb
3 - 3
Karlovac 1919
Wednesday
11/08/2021
18:00
Virtus Entella
-
Ligorna
Wednesday
11/08/2021
FT
Real Unión
0 - 2
Athletic Club II
Wednesday
11/08/2021
FT
Dender
2 - 1
Voorwaarts Zwevezele
Wednesday
11/08/2021
FT
Real Titánico
1 - 2
Langreo
Wednesday
11/08/2021
FT
Cristo Atlético
0 - 4
Racing Santander
Wednesday
11/08/2021
FT
Sant Andreu
1 - 1
Grama
Wednesday
11/08/2021
FT
Alcoyano
2 - 1
Intercity
Wednesday
11/08/2021
FT
Haro Deportivo
2 - 0
Mirandés II
Wednesday
11/08/2021
FT
Atlético Astorga
2 - 3
Cultural Leonesa II
Wednesday
11/08/2021
FT
Cartagena LU II
1 - 1
Mar Menor
Wednesday
11/08/2021
FT
Albacete
1 - 1
UCAM Murcia
Wednesday
11/08/2021
FT
Real Valladolid II
2 - 2
Burgos Promesas
Wednesday
11/08/2021
FT
Águilas
2 - 0
Huércal Overa
Wednesday
11/08/2021
FT
Monheim
5 - 0
SV Solingen
Wednesday
11/08/2021
FT
Arenteiro
1 - 1
Coruxo
Wednesday
11/08/2021
FT
Barreda
2 - 4
Barakaldo
Wednesday
11/08/2021
FT
SF Niederwenigern
1 - 1
Sprockhövel
Wednesday
11/08/2021
FT
Algeciras
0 - 1
Córdoba
Wednesday
11/08/2021
FT
Real Ávila
2 - 1
Torrijos
Wednesday
11/08/2021
FT
Marino de Luanco
0 - 0
Real Oviedo II
Wednesday
11/08/2021
FT
Castelldefels
2 - 0
Guineueta
Wednesday
11/08/2021
FT
Juventud Torremolinos
0 - 1
Antequera
Wednesday
11/08/2021
FT
Puente Genil
1 - 0
Mancha Real
Wednesday
11/08/2021
FT
Villarrubia
2 - 0
Calvo Sotelo
Thursday
12/08/2021
FT
Las Rozas
1 - 1
Villacañas
Thursday
12/08/2021
FT
Real Valladolid II
2 - 2
Sporting Gijón II
Thursday
12/08/2021
FT
Deutz
3 - 2
Wiehl
Thursday
12/08/2021
19:30
Rather SV
-
Hilden
Thursday
12/08/2021
FT
Concordia Wiemelhausen
0 - 5
Ennepetal
Thursday
12/08/2021
20:00
Don Benito
-
Extremadura UD
Thursday
12/08/2021
FT
Miguelturreño
0 - 1
Socuéllamos
Thursday
12/08/2021
FT
Utrera
0 - 3
Gerena
Thursday
12/08/2021
FT
Miajadas
1 - 2
Cacereño
Friday
13/08/2021
FT
Pergolettese
1 - 5
FeralpiSalò
Friday
13/08/2021
FT
AlbinoLeffe
0 - 1
Triestina
Friday
13/08/2021
FT
Ayia Napa
0 - 5
Nea Salamis
Friday
13/08/2021
FT
Cesena
1 - 2
Mantova
Friday
13/08/2021
FT
Teramo
2 - 1
Castelnuovo Vomano
Friday
13/08/2021
FT
Senglea Athletic
0 - 1
Naxxar Lions
Friday
13/08/2021
FT
Atlético Mansillés
0 - 4
Cultural Leonesa
Friday
13/08/2021
FT
Rota
1 - 1
Xerez Deportivo
Friday
13/08/2021
FT
Selaya
1 - 1
Cayón
Friday
13/08/2021
FT
Zamora
2 - 1
Salamanca UDS
Friday
13/08/2021
FT
Rudar Labin
2 - 2
Uljanik
Friday
13/08/2021
FT
Badajoz
1 - 1
Sevilla II
Friday
13/08/2021
FT
Córdoba
3 - 2
Rayo Majadahonda
Saturday
14/08/2021
FT
Slatina
1 - 1
Viitorul Dăești
Saturday
14/08/2021
FT
Viitorul Şimian
2 - 2
Progresul Ezeriș
Saturday
14/08/2021
FT
UCAM Murcia
2 - 2
Hércules
Saturday
14/08/2021
FT
Villaverde San Andrés
1 - 0
Villaviciosa Odón
Saturday
14/08/2021
FT
Murchante
0 - 4
Tudelano
Saturday
14/08/2021
FT
Llanera
1 - 4
Sporting Gijón II
Saturday
14/08/2021
FT
La Calzada
0 - 2
UD Logroñés
Saturday
14/08/2021
FT
Numancia
5 - 0
Mutilvera
Saturday
14/08/2021
FT
Arucas
2 - 3
UD San Fernando
Saturday
14/08/2021
FT
SSVg Velbert
1 - 0
Westfalia Herne
Saturday
14/08/2021
FT
Enosis
1 - 1
Anagennisi Deryneia
Saturday
14/08/2021
FT
Athletic Club II
2 - 1
Racing Santander
Saturday
14/08/2021
18:00
Virtus Entella
-
Real Forte Querceta
Saturday
14/08/2021
FT
Linense
2 - 1
El Ejido
Saturday
14/08/2021
FT
Ceares
1 - 1
Gijón Industrial
Saturday
14/08/2021
FT
Gimnástica Segoviana
1 - 2
Unionistas de Salamanca
Saturday
14/08/2021
FT
Europa
1 - 2
Espanyol II
Saturday
14/08/2021
FT
Noja
0 - 1
Barakaldo
Saturday
14/08/2021
FT
Badalona
2 - 0
Cornellà
Saturday
14/08/2021
FT
St. George's
1 - 2
San Gwann
Saturday
14/08/2021
FT
Real Titánico
0 - 1
La Virgen del Camino
Saturday
14/08/2021
FT
Pontevedra
3 - 1
Villalbés
Saturday
14/08/2021
FT
Barco
0 - 0
Atlético Arnoia
Saturday
14/08/2021
FT
Teruel
1 - 1
Valencia II
Saturday
14/08/2021
FT
Gimnástica Torrelavega
1 - 0
Laredo
Saturday
14/08/2021
FT
L'Hospitalet
1 - 1
Prat
Saturday
14/08/2021
20:00
Pontevedra
-
Coruxo
Saturday
14/08/2021
20:00
Mérida
-
Extremadura UD
Saturday
14/08/2021
FT
Calvo Sotelo
0 - 0
Marchamalo
Saturday
14/08/2021
FT
Aceuchal
1 - 0
Diocesano
Saturday
14/08/2021
FT
Mérida
0 - 0
CD Coria
Saturday
14/08/2021
FT
Azuaga
3 - 0
Atlético Porcuna
Saturday
14/08/2021
FT
Albacete
1 - 0
Castellón
Saturday
14/08/2021
FT
Zebbug Rangers
4 - 4
Zejtun Corinthians
Sunday
15/08/2021
FT
Móstoles CF
0 - 0
Mar Menor
Sunday
15/08/2021
13:00
Heiligenhaus
-
TUSEM Essen
Sunday
15/08/2021
FT
Sportfreunde Siegen
1 - 1
SF Baumberg
Sunday
15/08/2021
FT
Germania Ratingen
2 - 1
Ennepetal
Sunday
15/08/2021
FT
Bövinghausen
3 - 1
FSV Duisburg
Sunday
15/08/2021
FT
Waldhof Mannheim II
1 - 0
Fußgönheim
Sunday
15/08/2021
FT
Deportivo La Coruña
0 - 0
Real Madrid II
Sunday
15/08/2021
FT
Prat
2 - 0
Vilafranca
Sunday
15/08/2021
FT
Águilas
0 - 0
Lorca Deportiva
Sunday
15/08/2021
FT
Vélez
1 - 1
Cacereño
Sunday
15/08/2021
FT
Pozoblanco
0 - 0
Mancha Real
Sunday
15/08/2021
FT
San Roque Lepe
1 - 1
Recreativo Huelva
Monday
16/08/2021
FT
Leganes
3 - 0
SS Reyes
Monday
16/08/2021
FT
Calamocha
1 - 4
Teruel
Monday
16/08/2021
20:00
Bergantiños
-
Coruxo
Monday
16/08/2021
FT
Alhaurín
2 - 2
UD San Pedro
Tuesday
17/08/2021
FT
Málaga II
2 - 1
Granada II
Tuesday
17/08/2021
FT
Cartagena LU II
0 - 0
Elche II
Tuesday
17/08/2021
19:30
Concordia Wiemelhausen
-
Holzwickeder SC
Tuesday
17/08/2021
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
2 - 0
TSV Solingen
Tuesday
17/08/2021
20:00
Ciudad de Lucena
-
El Palo
Tuesday
17/08/2021
FT
Izarra
4 - 0
Corellano
Wednesday
18/08/2021
FT
Progresul Ezeriș
2 - 2
Viitorul Şimian
Wednesday
18/08/2021
FT
Sangiuliano City
2 - 2
Giana Erminio
Wednesday
18/08/2021
FT
Mirandés II
2 - 1
Basconia
Wednesday
18/08/2021
FT
Mosconia
3 - 3
Praviano
Wednesday
18/08/2021
FT
Real Murcia
0 - 1
Hércules
Wednesday
18/08/2021
FT
Badalona
1 - 2
Manresa
Wednesday
18/08/2021
FT
Cultural Leonesa
1 - 1
Llanera
Wednesday
18/08/2021
FT
Racing Mechelen
1 - 3
Dender
Wednesday
18/08/2021
FT
Alcoyano
0 - 0
Torrellano
Wednesday
18/08/2021
19:30
Unterbach
-
Union Velbert
Wednesday
18/08/2021
FT
Langreo
0 - 2
Unionistas de Salamanca
Wednesday
18/08/2021
FT
Gimnástica Segoviana
1 - 1
Las Rozas
Wednesday
18/08/2021
FT
Murchante
0 - 0
Calahorra II
Wednesday
18/08/2021
FT
Castelldefels
1 - 1
Prat
Wednesday
18/08/2021
FT
Águilas
1 - 2
Almería II
Wednesday
18/08/2021
FT
Espanyol II
2 - 3
Cornellà
Wednesday
18/08/2021
FT
Tres Cantos
2 - 2
Villaviciosa Odón
Wednesday
18/08/2021
20:00
Acero
-
Torrent
Wednesday
18/08/2021
FT
Real Oviedo II
0 - 1
Ceares
Wednesday
18/08/2021
FT
Loja
2 - 0
Antequera
Wednesday
18/08/2021
FT
CD Coria
1 - 1
Salamanca UDS
Wednesday
18/08/2021
FT
Villafranca
0 - 1
Mérida
Wednesday
18/08/2021
FT
Forlì
2 - 2
Cesena
Wednesday
18/08/2021
FT
Miajadas
0 - 2
Don Benito
Wednesday
18/08/2021
FT
Atlético Porcuna
1 - 3
Pozoblanco
Thursday
19/08/2021
FT
Real Calepina
0 - 1
Olginatese
Thursday
19/08/2021
FT
Cristo Atlético
3 - 1
Zamora
Thursday
19/08/2021
FT
Alfaro
2 - 1
Huarte
Thursday
19/08/2021
20:30
El Palo
-
UD San Pedro
Thursday
19/08/2021
FT
Socuéllamos
1 - 1
Villarrubia
Thursday
19/08/2021
FT
RSD Alcalá
0 - 0
Conquense
Thursday
19/08/2021
FT
Córdoba
1 - 0
Extremadura UD
Friday
20/08/2021
FT
Leganés II
1 - 1
Atlético Madrid II
Friday
20/08/2021
FT
ASIL Lysi
0 - 0
Nea Salamis
Friday
20/08/2021
FT
Real Avilés
0 - 4
Cultural Leonesa
Friday
20/08/2021
FT
Real Unión
0 - 1
Izarra
Friday
20/08/2021
FT
Arenteiro
1 - 1
Deportivo La Coruña
Friday
20/08/2021
FT
Burgos Promesas
3 - 1
Zamora
Friday
20/08/2021
FT
Jove Español
2 - 0
UD Los Garres
Friday
20/08/2021
19:30
Ardoi
-
Real Unión
Friday
20/08/2021
FT
Lleida Esportiu
2 - 1
FC Andorra
Friday
20/08/2021
FT
Xerez Deportivo
0 - 2
Real Betis II
Friday
20/08/2021
FT
Calvo Sotelo
0 - 0
Linares Deportivo
Saturday
21/08/2021
FT
Cartagena LU II
2 - 0
Deportiva Minera
Saturday
21/08/2021
FT
Villaverde San Andrés
1 - 1
Villacañas
Saturday
21/08/2021
FT
Bistra
3 - 1
Zagorec
Saturday
21/08/2021
FT
Ceahlăul Piatra Neamţ
0 - 2
Focşani
Saturday
21/08/2021
FT
La Unión Atlético
1 - 2
El Palmar
Saturday
21/08/2021
FT
Cortes
0 - 1
Tudelano
Saturday
21/08/2021
FT
Palencia CF
1 - 1
La Virgen del Camino
Saturday
21/08/2021
FT
Alki Oroklini
5 - 1
ASIL Lysi
Saturday
21/08/2021
FT
Belasica
1 - 2
Vardar Skopje
Saturday
21/08/2021
FT
Linense
2 - 0
Córdoba
Saturday
21/08/2021
FT
Langreo
0 - 0
Caudal
Saturday
21/08/2021
FT
Vilafranca
1 - 1
Europa
Saturday
21/08/2021
FT
Llanera
3 - 0
Real Oviedo II
Saturday
21/08/2021
FT
Racing Santander
2 - 2
Numancia
Saturday
21/08/2021
FT
Grama
1 - 1
Badalona
Saturday
21/08/2021
FT
Deportivo La Coruña
3 - 2
Pontevedra
Saturday
21/08/2021
FT
Calahorra
2 - 0
Ebro
Saturday
21/08/2021
FT
Don Benito
3 - 2
Córdoba II
Saturday
21/08/2021
FT
Real Ávila
2 - 0
Las Rozas
Saturday
21/08/2021
FT
Águilas
1 - 1
UCAM Murcia
Saturday
21/08/2021
FT
Diocesano
0 - 3
Montijo
Saturday
21/08/2021
FT
Xerez Deportivo
2 - 1
San Fernando CD
Sunday
22/08/2021
FT
Socuéllamos
1 - 1
Huracán Balazote
Sunday
22/08/2021
FT
Sant Andreu
1 - 2
San Cristóbal
Sunday
22/08/2021
FT
Prat
1 - 0
Cornellà
Sunday
22/08/2021
19:00
Atlético Baleares
-
Ibiza Islas Pitiusas
Sunday
22/08/2021
FT
Villanovense
0 - 0
Badajoz
Sunday
22/08/2021
FT
Cacereño
0 - 3
Mérida
Sunday
22/08/2021
20:30
Mancha Real
-
Toledo
Sunday
22/08/2021
FT
Manchego
1 - 1
Toledo
Monday
23/08/2021
19:00
Manresa
-
Igualada
Monday
23/08/2021
FT
Sporting Gijón II
2 - 0
Polvorín
Tuesday
24/08/2021
FT
Atlético Astorga
1 - 1
Llanera
Tuesday
24/08/2021
FT
Lenense
1 - 1
Ceares
Wednesday
25/08/2021
FT
Ayia Napa
1 - 0
Omonia Aradippou
Wednesday
25/08/2021
FT
Varesina
0 - 0
Gozzano
Wednesday
25/08/2021
FT
Tropezón
2 - 0
Naval
Wednesday
25/08/2021
19:00
Villaverde San Andrés
-
Rayo Majadahonda
Wednesday
25/08/2021
FT
Villaverde San Andrés
1 - 2
Paracuellos Antamira
Wednesday
25/08/2021
FT
Real Valladolid II
1 - 1
Atlético Tordesillas
Wednesday
25/08/2021
FT
Santboià
0 - 1
Castelldefels
Wednesday
25/08/2021
FT
Don Benito
4 - 0
Calvo Sotelo
Wednesday
25/08/2021
FT
Barco
2 - 2
Bembibre
Wednesday
25/08/2021
FT
Estradense
2 - 5
Bergantiños
Wednesday
25/08/2021
FT
Aceuchal
0 - 1
CD Coria
Thursday
26/08/2021
FT
Castellanzese
5 - 1
US Sestese
Thursday
26/08/2021
18:00
Girona II
-
Badalona
Thursday
26/08/2021
FT
Jerez Industrial
0 - 2
Xerez Deportivo
Friday
27/08/2021
FT
Onisilos
0 - 0
Enosis
Friday
27/08/2021
FT
Mosta
2 - 2
Naxxar Lions
Friday
27/08/2021
FT
Jove Español
1 - 0
Cartagena LU II
Friday
27/08/2021
FT
Ceares
2 - 1
Racing Guía Norte Astur
Saturday
28/08/2021
FT
Hércules
1 - 2
Eldense
Saturday
28/08/2021
FT
Ourense CF
2 - 2
Coruxo
Saturday
28/08/2021
FT
Sámano
0 - 2
Santutxu
Saturday
28/08/2021
FT
Leioa
1 - 0
Deusto
Saturday
28/08/2021
FT
Covadonga
0 - 3
Langreo
Saturday
28/08/2021
FT
Haro Deportivo
1 - 1
Náxara
Saturday
28/08/2021
FT
Osasuna II
0 - 2
Ebro
Saturday
28/08/2021
FT
Cultural Leonesa II
5 - 1
Navarro
Saturday
28/08/2021
FT
Karmiotissa
2 - 0
Akritas
Saturday
28/08/2021
FT
Anagennisi Deryneia
2 - 0
Omonia Aradippou
Saturday
28/08/2021
FT
Enosis
1 - 1
Ahironas
Saturday
28/08/2021
FT
Rimini
0 - 1
US Russi
Saturday
28/08/2021
FT
Barakaldo
0 - 0
Arenas Getxo
Saturday
28/08/2021
FT
Nea Salamis
2 - 0
Alki Oroklini
Saturday
28/08/2021
FT
Europa
0 - 0
Olot
Saturday
28/08/2021
FT
Naval
0 - 0
Cristo Atlético
Saturday
28/08/2021
FT
St. George's
1 - 0
Zebbug Rangers
Saturday
28/08/2021
FT
Gimnástica Segoviana
4 - 0
Trival Valderas
Saturday
28/08/2021
FT
Atlético Pulpileño
3 - 0
Huércal Overa
Saturday
28/08/2021
FT
Salamanca UDS
0 - 1
Guijuelo
Saturday
28/08/2021
FT
UD San Pedro
1 - 1
Marbella
Saturday
28/08/2021
FT
Real Ávila
1 - 0
Villacañas
Saturday
28/08/2021
FT
Cartaya
1 - 0
San Roque Lepe
Saturday
28/08/2021
FT
San Gwann
3 - 4
Pietà Hotspurs
Sunday
29/08/2021
FT
Illescas
1 - 1
Las Rozas
Sunday
29/08/2021
FT
Águilas
2 - 1
Cartagena LU II
Sunday
29/08/2021
FT
Mérida
0 - 0
Recreativo Huelva
Sunday
29/08/2021
FT
Arosa
1 - 1
Juvenil Ponteareas
Sunday
29/08/2021
FT
Cacereño
2 - 2
Leganés II
Sunday
29/08/2021
FT
Sants
1 - 0
Guineueta
Tuesday
31/08/2021
FT
SF Baumberg
2 - 1
Schwarz-Weiß Düsseldorf
Tuesday
31/08/2021
FT
Guijuelo
0 - 1
Zamora
Wednesday
01/09/2021
FT
Takovo
3 - 0
Željezničar
Wednesday
01/09/2021
19:00
Noja
-
Laredo
Wednesday
01/09/2021
FT
El Palo
0 - 0
Marbella
Wednesday
01/09/2021
FT
RSD Alcalá
0 - 4
Cultural Leonesa
Thursday
02/09/2021
FT
Schwarz-Weiß Alstaden
3 - 4
GSG Duisburg
Saturday
04/09/2021
17:00
Cartes
-
Gimnàstic Tarragona
Saturday
04/09/2021
FT
Torina
4 - 0
Barreda
Saturday
04/09/2021
FT
Zejtun Corinthians
0 - 2
Pietà Hotspurs
Saturday
04/09/2021
FT
Zebbug Rangers
1 - 1
San Gwann
Sunday
05/09/2021
FT
Arconatese
0 - 0
Legnano
Sunday
05/09/2021
FT
Los Barrios
1 - 0
UD San Pedro
Tuesday
07/09/2021
FT
SG Welper
0 - 2
Wattenscheid 09
Wednesday
08/09/2021
FT
Puente Genil
0 - 2
Córdoba
Thursday
09/09/2021
FT
Tiferno Lerchi
3 - 1
Arezzo
Saturday
11/09/2021
FT
Kitchee
2 - 1
Lee Man
Saturday
11/09/2021
FT
Ergotelis
1 - 1
Chania
Thursday
16/09/2021
FT
Amern
1 - 0
Fortuna Dilkrath
Wednesday
22/09/2021
FT
AD Parla
2 - 1
Illescas
Sunday
03/10/2021
FT
Rodos
2 - 2
Olympiakos Volos
Tuesday
05/10/2021
FT
Vohwinkel
2 - 1
TVD Velbert
Saturday
09/10/2021
FT
Argeș
4 - 0
Concordia Chiajna
Saturday
09/10/2021
FT
Borec Veles
2 - 0
Vardar Skopje
Wednesday
20/10/2021
FT
Achilles '29
1 - 0
De Treffers
Friday
12/11/2021
FT
Diósgyőr
1 - 1
Szolnoki MÁV
Friday
12/11/2021
18:00
Sturm Graz II
-
Leoben
Tuesday
16/11/2021
18:00
Sturm Graz II
-
Admira II
Tuesday
16/11/2021
19:30
Porz
PSTP
Fortuna Köln II
Saturday
20/11/2021
FT
Slovácko II
2 - 2
Znojmo
Saturday
27/11/2021
FT
Blansko
2 - 3
Znojmo
Friday
10/12/2021
18:00
Hodonín
-
Znojmo
Friday
17/12/2021
FT
Zlínsko
1 - 1
Vratimov
Thursday
23/12/2021
FT
Sanna Khanh Hoa
2 - 1
Sai Gon
Thursday
23/12/2021
FT
Nam Định
1 - 5
Binh Duong
Saturday
25/12/2021
FT
Sanna Khanh Hoa
2 - 2
Nam Định
Saturday
25/12/2021
FT
Binh Duong
2 - 1
Bà Ria Vũng Tàu
Wednesday
29/12/2021
FT
UCAM Murcia
3 - 0
Real Murcia
Thursday
30/12/2021
FT
Numancia
5 - 0
Racing Rioja
Thursday
30/12/2021
FT
Campinense
1 - 1
Globo
Thursday
30/12/2021
20:00
Villafranca
-
Extremadura UD
Tables
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Team
MP
D
P
1
Manchester City
32
+44
73
2
Arsenal
32
+49
71
3
Liverpool
32
+41
71
4
Aston Villa
33
+19
63
5
Tottenham Hotspur
32
+16
60
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.