Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
BATE | 0 - 0 | Dinamo Brest |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Minsk | 0 - 1 | BATE | ||
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 1 - 0 | Minsk | ||
Aggr. | Minsk | 0 - 2 | BATE | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 2 | Neman Grodno | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 2 | Dinamo Brest | ||
Aggr. | Neman Grodno | 3 - 4 | Dinamo Brest |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Sunday | |||||
FT
|
Minsk | 1 - 1 | Torpedo BelAZ | ||
Thursday | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 1 | Minsk | ||
Aggr. | Torpedo BelAZ | 1 - 2 | Minsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 2 | Dinamo Minsk | ||
Thursday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 0 - 3 | Neman Grodno | ||
Aggr. | Dinamo Minsk | 2 - 4 | Neman Grodno | ||
Sunday | |||||
FT
|
Partizan Minsk | 1 - 2 | BATE | ||
Thursday | |||||
FT
|
BATE | 1 - 0 | Partizan Minsk | ||
Aggr. | BATE | 3 - 1 | Partizan Minsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 0 - 2 | Dinamo Brest | ||
Thursday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 4 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Aggr. | Dinamo Brest | 6 - 1 | Shakhtyor Soligorsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Polotsk | 1 - 0 | Torpedo BelAZ | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 2 - 0 | Polotsk | ||
Aggr. | Polotsk | 1 - 2 | Torpedo BelAZ | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Rechytsa | 0 - 4 | Dinamo Minsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 3 - 0 | Rechytsa | ||
Aggr. | Rechytsa | 0 - 7 | Dinamo Minsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Minsk | 5 - 1 | Dnepr Mogilev | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 0 | Minsk | ||
Aggr. | Dnepr Mogilev | 2 - 5 | Minsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Spartak Shklov | 1 - 3 | Partizan Minsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Partizan Minsk | 3 - 0 | Spartak Shklov | ||
Aggr. | Partizan Minsk | 6 - 1 | Spartak Shklov | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Darida | 1 - 0 | BATE | ||
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 4 - 0 | Darida | ||
Aggr. | BATE | 4 - 1 | Darida | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Vitebsk | 1 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 4 - 1 | Vitebsk | ||
Aggr. | Shakhtyor Soligorsk | 5 - 2 | Vitebsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 4 - 1 | SKVICH | ||
Wednesday | |||||
FT
|
SKVICH | 1 - 3 | Dinamo Brest | ||
Aggr. | SKVICH | 2 - 7 | Dinamo Brest | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Gomel | 0 - 2 | Neman Grodno | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 3 - 1 | Gomel | ||
Aggr. | Neman Grodno | 5 - 1 | Gomel |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Thursday | ||||
FT
|
Volna | 1 - 1 | Torpedo BelAZ | |
Thursday | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 1 - 2 | Dnepr Mogilev | |
Thursday | ||||
FT
|
Minsk | 3 - 2 | Naftan | |
Thursday | ||||
FT
|
Savit Mogilev | 0 - 6 | Partizan Minsk | |
Thursday | ||||
FT
|
BelCard | 1 - 2 | Darida | |
Thursday | ||||
FT
|
Kommunalnik Slonim | 1 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | |
Thursday | ||||
FT
|
Smorgon | 0 - 0 | Dinamo Brest | |
Thursday | ||||
FT
|
Granit | 0 - 2 | Gomel | |
Thursday | ||||
FT
|
Osipovichi | 0 - 3 | Neman Grodno | |
Sunday | ||||
FT
|
Polotsk | 3 - 1 | Slavia | |
Sunday | ||||
FT
|
Spartak Shklov | 4 - 0 | Energetik-BGU | |
Sunday | ||||
FT
|
Lida | 0 - 1 | BATE | |
Sunday | ||||
FT
|
Veras Nesvizh | 2 - 2 | Vitebsk | |
Sunday | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 2 | SKVICH | |
Sunday | ||||
FT
|
Vertikal | 0 - 4 | Dinamo Minsk | |
Sunday | ||||
FT
|
Rechytsa | 2 - 2 | Belshina |