Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 0 | Sarajevo |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Tuzla City | 0 - 1 | Sarajevo | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Sarajevo | 3 - 1 | Tuzla City | View events | |
Aggr. | Sarajevo | 4 - 1 | Tuzla City | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Borac Banja Luka | 4 - 1 | Klis Buturović Polje | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Klis Buturović Polje | 1 - 2 | Borac Banja Luka | View events | |
Aggr. | Klis Buturović Polje | 2 - 6 | Borac Banja Luka |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Tuzla City | 1 - 1 | Željezničar | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Klis Buturović Polje | 1 - 0 | Zvijezda 09 | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Siroki Brijeg | 0 - 2 | Borac Banja Luka | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sarajevo | 1 - 0 | Zrinjski | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Tuzla City | 3 - 1 | Radnik Bijeljina | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Željezničar | 3 - 0 | Goražde | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Rudar Prijedor | 0 - 0 | Zvijezda 09 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Krupa na Vrbasu | 2 - 4 | Sarajevo | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Rudar Kakanj | 1 - 6 | Borac Banja Luka | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zrinjski | 4 - 0 | Slavija | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Velež Nevesinje | 0 - 2 | Klis Buturović Polje | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Velez | 0 - 1 | Siroki Brijeg | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Travnik | 0 - 4 | Borac Banja Luka | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Rudar Prijedor | 4 - 0 | Olimpik Sarajevo | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Goražde | 2 - 2 | Sloboda Tuzla | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sloboda Novi Grad | 0 - 2 | Tuzla City | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Budućnost Banovići | 1 - 2 | Željezničar | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tekstilac Derventa | 1 - 7 | Zrinjski | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Dizdaruša | 0 - 3 | Velez | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Slavija | 2 - 2 | Mladost Doboj Kakanj | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
GOŠK Gabela | 0 - 1 | Siroki Brijeg | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zvijezda Gradačac | 0 - 1 | Radnik Bijeljina | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zvijezda 09 | 2 - 1 | Modriča | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Klis Buturović Polje | 6 - 2 | UNIS Vogošća | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Velež Nevesinje | 2 - 1 | Igman Konjic | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Fortuna Zenica | 0 - 1 | Rudar Kakanj | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Leotar | 0 - 4 | Krupa na Vrbasu | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Radnički Lukavac | 0 - 4 | Sarajevo | View events |