Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Samgurali | 0 - 1 | Iberia 1999 | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Shukura | 2 - 3 | Samgurali | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Iberia 1999 | 2 - 1 | Dinamo Batumi | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Thursday | ||||
FT
|
Gagra | 1 - 2 | Shukura | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Gareji | 1 - 2 | Iberia 1999 | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Gori | 1 - 2 | Samgurali | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Lokomotivi Tbilisi | 1 - 3 | Dinamo Batumi | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Merani Martvili | 0 - 1 | Gagra | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Chikhura | 0 - 5 | Dinamo Batumi | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Tbilisi II | 0 - 1 | Gareji | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotivi Tbilisi | 2 - 0 | Telavi | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Sioni | 1 - 3 | Samgurali | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Shevardeni 1906 | 0 - 2 | Shukura | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Gori | 2 - 0 | Aragvi Dusheti | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Iberia 1999 | 3 - 1 | Dila | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Zestafoni | 1 - 2 | Aragvi Dusheti | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Guria | 1 - 2 | Chikhura | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Legioni | 0 - 5 | Shevardeni 1906 | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Spaeri | 0 - 1 | Iberia 1999 | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Dinamo Tbilisi II | 2 - 1 | WIT Georgia | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Didube 2014 | 1 - 2 | Gori | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Magharoeli Chiatura | 0 - 3 | Samgurali | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Shukura | 1 - 0 | Dinamo Tbilisi | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
WIT Georgia II | 0 - 0 | Dila | |
Wednesday | ||||
FT
|
Merani Tbilisi | 2 - 5 | Lokomotivi Tbilisi | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Iberia 1999 II | 2 - 5 | Gareji | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Samgurali II | 1 - 3 | Telavi | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sioni | 4 - 2 | Samtredia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Gagra | 5 - 2 | Dinamo Zugdidi | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Merani Martvili | 0 - 0 | Torpedo Kutaisi | |
Wednesday | ||||
FT
|
Rustavi | 0 - 2 | Dinamo Batumi | View events |